Ariş Pırlanta Safir Ürünler


Advertisements 1

Ariş Pırlanta Safir Ürünler ile muhteşem modellere göz atmayı ihmal etme. Safirin muhteşem rengi, altın ile birleşiyor. Yüzük, küpe ve kolyeye kadar birçok safir modelin şık duruşları için; linke tıkla. Uygun olacak modelleri kaçırma.

Yarım Tur Pırlantalı Safir Taşlı Yüzük

arispirlanta.com Altın ve safirin mükemmel duruşuna sahip bu ürün ile naif parmaklarınız olduğundan daha zarif duracak.

Yarım Tur Pırlantalı Safir Taşlı Yüzük, pırlanta ve safirin; altın ile birleşiminden oluşan bir modeldir. Model orta kısmı büyük safir taş ile model edilmiştir. Safir taş zümrüt model kesime sahiptir. Onu çevreleyen, yarım tur olarak ise küçük ve 12 adet pırlanta kullanılmıştır. Pırlanta ürünler, yuvarlak kesime sahiptir. Yüzük; 1,20 gr ağırlıkta olarak imal edilmiştir. Kullanılan altın ise 14 ayar olarak düşünülmüştür. Safir yüzükte, dik şekilde konumlandırılmıştır.

Yarım Tur Pırlantalı Safir Taşlı Yüzük

arispirlanta.com safir, pırlanta ve altının mükemmel uyumuna sahip ürünleri incelediniz mi? Hemen linke tıklayın, uygun fiyatlara sahip olan bu şık ürünleri kaçırmayın.

Yarım Tur Pırlantalı Safir Taşlı Yüzük, hoş bir görünüme sahip olup; beyaz altın ile imal edilmiştir. Orta kısmında; oval kesime sahip safir taş bulunur. Etrafını çevreleyen yarım tur 12 adet yuvarlak kesime sahip küçük pırlantalar bulunmaktadır. Ürün 14 ayar altın olup; ağırlığı sadece 1,10 gr kadardır. Safir taş; ürüne yatay olarak yerleştirilmiştir.

Advertisements 2

Damla Safir Altın Yüzük

arispirlanta.com safirin şık duruşuna sahip bu ürünü mutlaka görmelisiniz.

Damla Safir Altın Yüzük; Safirin damla şeklinde kesilmesi ile model edilmiş olup, bu şık yapısı ile dikkat çeker. Çevresi ise taş görünümlü metal boşluklar ile çevrelenmiştir. Ürün, 14 ayar altın olarak imal edilmiştir. Altının beyaz rengi ile tasarlanan ürün ağırlığı 2,00 gr kadardır. Ürün eni 0,8 cm boyu ise 1,1 cm civarındadır. Ürünün, site içerisinde bulunan küpe ve kolye modelleri ile set oluşturulması sağlanacaktır. İncelemek için verilen linke tıklamayı ihmal etmeyin.

Pırlanta Damla Safir Miracle Küpe

arispirlanta.com sunduğu şık küpe modelleri ile kulağınıza çok yakışacak. Bu eşsiz ürünleri görmek, zevkinize ve cebinize en uygun olanı seçmek için verilen linke tıklayın.

Pırlanta Damla Safir Miracle Küpe, 14 ayar altın olarak imal olunmuştur. Modelde altının beyaz renk olan hali seçilmiş olup, ağırlığı ise 1,59 gr olarak tasarlanmıştır. Üründe toplam 6 adet yuvarlak kesime sahip pırlantalar kullanılmıştır. Pırlantalar kulak kısmına yakın ve geometrik şekilde; alt alta olacak gibi konumlandırılmıştır. Küpenin alt kısmında ise damla kesim modeline sahip olan, pırlanta taşlara oranla daha büyük yapıda tasarlanmış; safir taş bulunur. Şık bir duruşa sahip olup pırlanta, beyaz altın ve safirin uyumunu gözler önüne sunar.

Oval Kesim Safir Taşlı Pırlanta Kolye

arispirlanta.com kırmızı altının safir ve pırlanta ile uyumunu; siz değerli müşterilerinin zevkine bırakıyor.

Oval Kesim Safir Taşlı Pırlanta Kolye; 14 ayar ve yuvarlak bir tasarım olarak imal edilmiştir. Modelde altının kırmızı rengi kullanılmış ve 0,91 gr ağırlığında bir ürün elde edilmiştir. Ürün orta konumunda, yuvarlak kesime sahip büyük bir safir taş bulunur. Onun etrafını çevreleyen, yuvarlak kesime sahip 18 adet küçük pırlanta taşlar bulunur. Ürün eni 0,7 cm olup boyu ise 1,3 cm yapıdadır. Zincir takılması ile birlikte ürün 42 cm kadar bir uzunluğa erişerek; kullanıcıları ile buluşur.

Advertisements 3


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
101
eğlendim
güldüm güldüm
333
güldüm
şaşırdım şaşırdım
233
şaşırdım
beğendim beğendim
133
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir