Avonla Yaşlanmaya Diren!


Advertisements 1

Avon parfüm, makyaj, cilt bakımı, kişisel bakım, saç bakımı ve birbirinden farklı hediye setleri ile çoğunluğun tercih ettiği avantajlı bir markadır. İndirimli fiyatları ile sunmuş olduğu ürünlerinde, kaliteyi önemser. Kendiniz için yeni bir başlangıç yapmak istediğiniz takdirde en doğru adres!

Avon True Jel Temizleyici 180 Ml

Avon True jel temizleyici 180 ml, ciltteki tüm kir ve makyajı anında temizler. Hassas ciltler için geçerli bir üründür. Sülfat veya alkol içermez. Cildinize sizin gösterdiğiniz hassasiyeti aynı şekilde gösterir. Makyaj sonrasında ya da duş öncesinde uyguladığınız takdirde rahatlama hissini yaşayabilirsiniz. Uygun bir fiyatla sistem üzerinde sunuluyor. Online olarak, hemen şimdi sipariş edebilirsiniz.

Anev Protoniol Power Serum 30ml

Anev Protoniol Power Serum 30 Ml, ilk haftadan yalnızca bir kez uygulayarak daha genç ve sağlıklı görünüme ulaşabilirsiniz. Işıldayan bir cilt istiyorsanız, gözeneklerinizi temizler ve cildin istediğini nemliliği sağlar. Ciltteki kolajeni korumaktadır. Gün içerisinde düzenli uygulamanızla beraber, cilt yüzeyini yeniler. Tüm cilt ve cilt tipleri için geçerlidir. Hafifleyen ince çizgi görünümü, daha sıkı görünen ve azalan gözenek görünümü ile beraber daha güçlü hisseden cilt gibi birçok avantajlı yanı bulunuyor.

Advertisements 2

Anew Cildi Yenileyen Ampuller

Anew cildi yenileyen ampuller düzenli kullanımda daha sıkı, daha dolgun ve ince çizgilerle hafifleyen cilt görünümünü ortaya çıkarır. Üründe kullanılan teknoloji ile 7 günde, onarmaya yardımcı olmaktadır. İstediğiniz cilde, anında kavuşabilirsiniz. Nemlilik, pürüzsüzlük ve taze bir cilt için çoğunluğun tercihidir. Tüm yaşlar için uygun. Klinik olarak testten geçmiştir.

Anew Koyu Halka Görünümü Düzgünleştiren Göz Altı Krem2x10 Ml

Anew koyu halka görünümünü düzgünleştiren göz altı kremi 2×10 ml ile koyu halka görünümü azaltır ve daha aydın gözaltı oluşmaya başlar. Gündüz kremi ve gece jeli olarak, 2 farklı ürün bir aradadır. Gündüz kremi, gün içerisinde dışarı çıkmadan önce uygulanmalı. Gece jelini ise temizlenmiş cildinize, dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulamanız gerekiyor. Düzgünleştirici gündüz kremini, sabah göz altınıza uygulayıp biraz bekledikten sonra dışarı çıkmanız tavsiye edilir. Kaliteli bir ürün!

Anew Biotics Dual Defence Cilt Tonu Eşitleyici Serum 30 Ml

Anew biotics dual defence cilt tonu eşitleyici serum 30 ml, pürüzsüz ve genç görünüm isteyenler için ön plana çıkmaktadır. Ciltteki sivilceler, akne izleri kısa sürede azalır. Cilt yüzeyinde, içeriğinde bulunan teknoloji ile beraber renk dengelenir. Daha genç ve pürüzsüz görünen cilde kısa sürede ulaşabilirsiniz. Yağlı ve hassas ciltler için geçerlidir.

Avon ile dilediğiniz her ürüne, kısa sürede ulaşabilirsiniz. Avon.com üzerinden siparişlerinizi oluşturduğunuzda, sizi bekletmeden ürünler kapınıza gelecektir. Kendinizi şımartırken aynı zamanda kullanılan ürünlerle istenmeyen herhangi bir problem olmaz. Bu konuda, testlerden geçerek ürünlerini sunmaktadır. Hemen şimdi siteyi ziyaret ederek, tercih ettiğiniz ürüne anında ulaşın!

Advertisements 3


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
233
eğlendim
güldüm güldüm
133
güldüm
şaşırdım şaşırdım
33
şaşırdım
beğendim beğendim
267
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir