Bebeğiniz İçin Birbirinden Sevimli 5 Yürüteç


Gelişen teknolojinin en büyük nimetlerinden şüphesiz yeni doğan bebekler faydalanıyor. Öyle ki geçmiş zamanda kimsenin aklına gelmemiş olan ürünler günümüzde oldukça alışılmış bir durum olup herkesin kolaylıkla ulaşabileceği fiyatlarda bulunur. Yürüteçler de bunlardan birisi olup çocuğun gelişimine katkı sağlayan ve gün içerisinde enerjisini atmasına olanak veren ürünler içerisinde bulunur. Ebebek de neredeyse her bebek ürününde olduğu yürüteç konusunda da ailelerin yanında olup kaliteli ve sağlıklı araç gereçlerle onlara güven verir.

Taşpınar Kikkoro Speedy 

Yürüteç modelleri içerisinde karşımıza çıkan ilk ürün Taşpınar Kikkoro Speedy olur. Oldukça sade ve güzel bir tasarıma sahip olan bu yürüteç modeli aynı zamanda fonksiyonel olması ile de dikkat çeker. Üzerinde bulunan oyuncaklar ile bebeğinizin keyifli bir vakit geçirmesine yardımcı olan bu yürüteç modeli çocuğunuzun vakit geçirmekten keyif alacağı bir alan olacaktır. Üretim esnasında hiçbir kanserojen madde kullanılmadığı için siz de güvenle tercih edebilir ve çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Baby Plus Cozy 

Eğlenceli yürüteç modelleri içerisinde dikkat çeken bir diğer ürün ise Baby Plus Cozy olur. Çocuğunuzun keyifli bir şekilde vakit geçirebilmesi için onları sevebileceği bir tasarımda hazırlanan bu yürüteç modeli aynı zamanda pek çok fonksiyonu bünyesinde barındırır. Kademeli olarak ayarlanabilen yüksekliği, ortopedik olacak şekilde dizayn edilmiş sağlıklı koltuğu ve yürüme arabası olarak kullanabilmeniz için arkasında bulunan destek ünitesi sizlere kolay kullanım sunar. Bununla da kalmayıp bünyesinde barındırdığı müzikli oyuncaklar çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunduk keyifli bir şekilde vakit geçirmesine yardımcı olur.

Crystal Baby Wings 

Diğer yürüteç modellerinin aksine Crystal Baby Wings gelişmiş fonksiyonları ile dikkatleri üzerine çeker. Göze çarpan ilk fonksiyonu ise şüphesiz sallanabilen bir yapıda geliştirilmiş olmasıdır. Bu da sadece yürüteç amacıyla değil çocuğunuzun enerjisini atabilmesi için harika bir ortam oluşturur. Üzerinde bulunan müzikli ve oyuncaklı aktivite panelde keyifli bir şekilde vakit geçirmesine imkân tanır. Ekstra dolgu bulunan oturma haznesi bebeğinizin vakit geçirdiği süre içerisinde belinin desteklenmesi sağlanır. Bu sayede uzun kullanımlarda bile hiçbir şekilde bel ağrısı yapmayıp ekstra sabitleyicileri ile vakit geçirmesi eğlenceli alanlar içerisinde kendisine yer edinir.

Dolu Bebek Yürüteç 

6.aydan itibaren 12 kilograma ulaşıncaya kadar bebeğinizin güvenli bir şekilde kullanabilmesine imkân tanıyan bu yürüteçler sade ve eğlenceli tasarımı ile birçok kişi tarafından tercih edilir. Kurulu olarak gelen ve basit bir şekilde minimalize olan yapısı sizlere kolayca saklama imkânı verir. Üzerinde bulunan kornalı direksiyon ve diğer oyuncaklar vakit geçirmeyi daha keyifli bir hale getirip çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunur. Üstelik yıkanabilir kumaşa sahip olması bu ürünleri hijyenik tutmama fırsatını size verir. Gün boyunca üzerine sürekli yiyecek ve içecek döküldüğü düşünülecek olursa bütün testlerden geçerek sizlere sunulmuş olan bu yürüteç modelini tercih ederek bebeğinize güzel bir armağan verebilirsiniz.

Baby Plus Cozy Oyuncaklı

Bir başka Baby Plus ürünü olan oyuncaklı yürüteç kullanım kolaylığı ve ekstra fonksiyonları ile bebeğiniz için vakit geçirmesi keyifli bir alan olur. Kademeli olarak ayarlayabileceğiniz yüksekliği sayesinde kaç yaşında olursa olsun 12 kilograma kadar olan bütün çocuklar için uygun bir eğlence alanı oluyor. Arkasında bulunan itme barı sayesinde size fonksiyonel bir kullanıp sunup yürüme arabası olarak da işlevsellik kazanır. Silikondan yapılmış olan tekerlekleri parkelerin çizilmesini önleyip sessiz bir kullanım sağlar.

Sizin de görmüş olduğunuz gibi klinik olarak test edilen ancak onay aldıktan sonra sizlerle buluşan bu eğlenceli ve fonksiyonel yürüteç modellerine ebebek aracılığı ile kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
266
eğlendim
güldüm güldüm
166
güldüm
şaşırdım şaşırdım
66
şaşırdım
beğendim beğendim
300
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir