Bu Atıştırmalıklar Bir Harika! İşte 8 Leziz Atıştırmalık


İste gelsin, son zamanlarda oldukça tercih edilen online bir süpermarket. Evde oturduğunuz yerden sipariş vererek, istediğiniz her ürünün kapınıza gelmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için iste gelsin, tek tık kadar uzağınızda!

Çitliyo Kara Şimşek Bol Tuzlu 120 Gr

Çitliyo Kara Şimşek bol tuzlu 120 gr, film izlerken, arkadaşlarla sohbet ederken kesinlikle bulunması gereken bir atıştırmalıktır. Çitliyo kara şimşek çekirdek, çay yanında, dizi film seyrederken ya da farklı aktiviteler gerçekleştirilirken kesinlikle anınızaa ortak eden bir atıştırmalık. Tuzlu severler için tercih eden edilen ürün aynı zamanda iri taneli olması ile birlikte sevilen bir atıştırmalık.

Eti Burçak 131 Gr

Eti Burçak 131 gr, çay yanında tüketilen lezzetli bir atıştırmalıktır. Tam buğday unu kullanılarak yapılan Eti Burçak, beş çaylarının vazgeçilmesi ve açlık hissini yatıştıran önemli bir atıştırmalıktır.

Doritos Nacho Parti 169 Gr

Doritos Nacho Parti 169 gr atıştırmalıklar arasında baharat lezzetini derinlemesine hissedebileceğiniz bir atıştırmalık. Özellikle dizi seyrederken olmazsa olmaz olarak bulunur. İçerisindeki peyniri ve baharat lezzetini doyasıya hissederken aynı zamanda doyumsuz bir lezzetle buluşmak mümkün.

Bahçeden Çiğ Badem 175 Gr

Bahçeden çiğ badem 175 gr, badem severler için kesinlikle tercih edilen bir atıştırmalıktır. İçerisinde bulunan yüksek miktarda lif ve magnezyum ile birlikte ebeveynlerinde çocukların yedirebileceği bir üründür. Aynı zamanda açılır kapanır şekilde bir ambalaj olması ile de sağlıklı bir şekilde korunur.

Sembol Kavrulmuş Antep Fıstığı

Sembol kavrulmuş Antep fıstığı, istediğiniz her zaman tüketebileceğiniz bir atıştırmalıktır. Kavrulmuş bir şekilde bulunması Antep fıstığını sevdiren bir niteliktir. Antep fıstığı sevenler için daha da fazla sevmelerini sağlayan atıştırmalık aynı zamanda doyurucu bir özelliğini de bulundurur. Açılır kapanır ambalaj içerisinde bulunması sağlıklı bir şekilde korunması ve saklanması için önemli bir değerdir. Çocuklarınıza güvenli bir şekilde yedirebileceğiniz bir ürün olarak yer alır.

Eti Sultani

Eti Sultani, beş çaylarının vazgeçilmez atıştırmalığı olarak bulunur. Evde, ofiste ya da başka bir yerde açlık hissi yaşadığınız zaman çantanızda bulunan Eti Burçak Sultanı ile birlikte açlığınız giderilir. İçerisinde bulunan kepeği, üzüm taneleri ve muhteşem etinin yer alan bisküvisi ile birlikte damakta tat bırakan bir lezzet sunar.

Magnum Mini Double Çikolata, Karadut & Böğürtlen, Karamel 6’lı

Magnum mini double çikolata, karadut & böğürtlen, karamel 6’lı, her zevke ve her ta da uygun bir şekilde ambalaj içerisinde yer alır. Karadut severler için Karadut Magnum, çikolata sevenler için çikolatalı Magnum, böğürtlenli sevenler için böğürtlenli Magnum son olarak karamelli sevenler için karamelli Magnum mini yer alır. Aile içerisinde, arkadaş ortamında yiyebileceğiniz farklı tatlarda yer alan dondurma adeta doyumsuz bir lezzet yaşatmaktadır. Mini boylarda olması sebebiyle tek seferde biter. Yaz aylarının vazgeçilmez bir ürünü olarak yer alır.

Ülker Çubuk Kraker

Ülker çubuk kraker, yıllardır atıştırmalık olarak tükettiğimiz bir üründür. Çay yanında, ofiste, evde her an tüketebileceğiniz oldukça lezzetli ve değişmeyen bir atıştırmalıktır. En güzel anlarınızı tüketebileceğiniz çubuk kraker ve beraberinde ki diğer atıştırmalıkları istegelsin üzerinden oldukça uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. Daha birçok ürüne site üzerinden ulaşarak, sahip olmanız mümkün!

Kahvaltılıktan atıştırmalığa, kozmetikten tekstile ve daha birçok ürün istegelsinn.com üzerinde sizleri bekliyor. Uygun fiyatlar ve kaliteli ürünlere site üzerinden ulaşılabilir. Bununla birlikte kaçırılmayacak fırsat kuponları ve indirimli fiyatları ile birlikte online alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
166
eğlendim
güldüm güldüm
66
güldüm
şaşırdım şaşırdım
300
şaşırdım
beğendim beğendim
200
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir