Dagi ile Evde Kadınlar Çok Şık!


Advertisements 1

Hazır giyim sektörüne yön veren ve aynı zamanda yıllardır bu sektör üzerinde başarılı adımlara imza atan Dagi her zaman kadınların şıklığını önemsiyor. Kalitesi ve aynı zamanda her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile birlikte adeta kendine hayran bırakıyor. Bu alanda oldukça gelişmiş bir şekilde hizmet sağlaması ile de hızlı bir şekilde büyüme kaydediyor. Dagi aynı zamanda Türkiye üzerinde ciddi bir şekilde ilerleme kaydetmesi ile birlikte hem modanın nabzını tutuyor hem de bu alanda lider bir seviyede yer alıyor. Öyle ki Dagi kadınları evde bile çok şık hep şık !

Petrol Mavisi Uzun Kol Bağcık Detaylı Saten Pijama Takımı

Uzun kollu olan ve oldukça yumuşak bir yapısı olan petrol mavisi kol bağcık detaylı pijama takımı ile evde bile şıklığınıza şıklık katma imkanını elde etmiş olursunuz. Aynı zamanda geniş beden seçeneklerine ek olarak da %100 polyester ile üretilmiştir. Bu bağlamda ise oldukça yumuşak bir yapısına ek olarak adeta üzerinizde yok gibi rahat hissetmeniz mümkün.

Mavi Pötikareli Pamuk Şortlu Pijama Takımı

Ev giyim ürünleri olarak olmazsa olmaz parçalardan birisi ise şortlu takımlardır. Öyle ki Dagi sizlere hem konforlu hem de şık görüme sahip olmanız için destek sunmaktadır. Canlı ve dikkat çekici olarak tasarlanmış olan renkleri ile birlikte hafif bir yapıya sahip olarak üretimi sağlanmaktadır. Üretim aşamasında ise her zaman kaliteli olarak hizmet vererek hava alan kumaşlar tercih edilmektedir.

Advertisements 2

Kahverengi Dantel Detaylı Geniş Kol Model Sabahlık

Sabahlıklar oldukça konforlu ve aynı zamanda ise sabahın ilk saatlerinizde üzerinize alacağınız benzersiz ürünler olarak tasarlanmaktadır. Dagi ile birlikte sizler daha uyandığınız andan itibaren kendinizi özel değerli ve güzel hissetmiş olursunuz. Aynı zamanda bu modellere ek olarak da çeşitli renk seçenekleri ve çeşitli beden seçenekleri sunulmaktadır. Üretimi sağlanan bütün ürünler de olduğu gibi sabahlıklar da hava alan ve kaliteli kumaşlardan üretilmiş olan ürünlerdir.

Pembe Askılı Viskon Gecelik

Askılı viskon gecelik ile birlikte hem oldukça tatlı hemde oldukça rahat edebilirsiniz. Bu gecelik modelinde ise aynı zamanda oldukça çeşitli beden seçenekleri de bulunmaktadır. Her ne kadar evde olsanız dahi sizi şık ve güzel gösterecek bir ürün olarak tercih edebilirsiniz.

Koyu Pembe Desenli Saten, Dantel Detaylı Camısole

Saten camısole takımlar sabit askı detaylı olan bir üründür. Aynı zamanda üretim olarak da %100 polyester ile üretilmiştir. Öyle ki sizlerin ev içerisinde hem rahat hem de oldukça şık bir görünüm elde etmeniz için vazgeçemeyeceğiniz bir parça olarak çıkmaktadır.

Dagi adı altında üretimi sağlanmış olan ürünler hem nefes alabilen hem de rahat olan kumaşlardan üretilmiştir. Öyle ki bu alanda Dagi kadınların hem şık görünmesi hem de rahat etmesi adına sürekli olarak yenilikçi bir yaklaşım sergilemektedir. Sizler de Dagi ile her zaman daha güzel ve her zaman daha özelsiniz !

Advertisements 3


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
168
eğlendim
güldüm güldüm
68
güldüm
şaşırdım şaşırdım
301
şaşırdım
beğendim beğendim
204
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir