%20 Desa Sezon Finalini Yakala!


Desa ülkemizin deri alanında en prestijli ürünlerini tasarlayan markaları arasında yer alıyor. Hem materyal kalitesi hem de ortaya koymuş olduğu tasarım detayları ile son dönemlerin en sık tercih edilen ürünlerini piyasaya sürmektedir. Satın alım adımında kampanyalı dönemleri takip ederek bu yüksek kaliteyi oldukça makul bir fiyata satın alma imkanını da elde edebilirsiniz.

Franka Krem Kadın Topuklu Terlik

Franka Krem Kadın Topuklu Terlik modeli sizin için şık kombinlerin vazgeçilmez parçalarından biri olacaktır. Deri materyalin terlik konseptinde en şık kullanımlarından biri olarak dikkatleri çekmektedir. Özellikle ilkbahar ve yaz mevsiminde son seneklerin favori parçalarından biri olmuştur. Şıklığı en sorunsuz şekilde elde ederken, aynı zamanda terliğin rahatlığı ile bir araya getirilmiş olması memnun etmektedir. Topuklu bir model olmasına rağmen uzun saatler boyunca herhangi bir ağrı hissetmeden kullanmanıza fırsat verilmektedir.

Andrae Ekru Kadın Deri Sandalet

Andrae Ekru Kadın Deri Sandalet modeli sayesinde şıklık ve modern görünü bir arada elde edebilirsiniz. Kalın tabanlı ayakkabılardan ve sandaletlerden hoşlanan kişilerin bu modeli de seveceği belirtilmelidir. Modelin kalın tabanlı olmasının yanı sıra kullanımının oldukça rahat ve hoş olması da memnun etmektedir. Etekleriniz ve kotlarınız ile sorunsuz bir biçimde kombin edebilirsiniz. Rengi ile de göz doldurmaktadır. Kullanım talimatlarına uymanız durumunda materyalden kaynaklanan bir sorun olmadan uzun seneler boyunca istifade edebilirsiniz.

Andrae Mavi Kadın Deri Sandalet

Andrae Mavi Kadın Deri Sandalet modelinin hoş mavi rengi dikkat çekmektedir. Kombininizde sadece bir yerde renk kullanmak istediğiniz zaman bu sandalet modeline bir şans verebilirsiniz. Harika görsel kalitenin yanı sıra ayağı tam olarak kavrayan ve rahat ettiren yapısı da memnun etmektedir. Farklı numara seçenekleri mevcuttur. Beden ölçü tablosuna göz atarak sizin için uygun olan alternatifi sepetinize ekleyebilirsiniz.

Moulino Krem Kadın Topuklu Sandalet

Moulino Krem Kadın Topuklu Sandalet modelleri ile şıklık ve rahatlığın nasıl bir araya getirilebileceğini anında tespit edebilirsiniz. Sorun yaşamadan harika bir görsel kalite elde edilirken, materyalin hoş kalitesi ile de dikkat çeken bir kombin oluşturulmaktadır. Bir sandaletten beklenen tüm kıstasları yerine getiren harika bir duruş sergilemektedir. Hem klasik hem de spor parçalar ile kolaylıkla kombinlenebilir.

Svea Krem Kadın Topuklu Sandalet

Svea Krem Kadın Topuklu Sandalet modeli neolit tabana sahiptir. Şık ve kibar bir tasarımı mevcuttur. Şıklık ve kadınsı görünümü bir arada sunan nadir ayakkabılardandır. Topuk kısmının asimetrik bir yapısı olmasına rağmen rahatlıktan kesinlikle taviz vermemektedir.

Desa markasının kadınlar için hazırlamış olduğu özel koleksiyonlarda sunulan sezon sonu indirimleri göz dolduruyor. desa.com.tr adresi üzerinden sorunsuz bir biçimde bağlantı adımını tamamlayarak en nitelikli seçeneklerden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Bu aşamada özellikle kampanyalı ürünlere göz atın!


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
66
eğlendim
güldüm güldüm
303
güldüm
şaşırdım şaşırdım
200
şaşırdım
beğendim beğendim
100
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir