Dodomama ile Sağlıklı Hayvanlar!


Hayvan dostlarınızın sağlıklı beslenmelerine katkıda bulunmak için Dodomama adresinden besinler edinmeniz mümkün olacaktır. Kuru, yaş ve ödül mama besinleri alabileceğiniz gibi; hayvan dostunuz için gerekli olan birçok malzemeyi bu adresten edinmeniz yine mümkün olacaktır. Şöyle ki aşağıda detaylarına değinileceği gibi

  • Kullandığınız mamaların yanı sıra gıda takviyeleri
  • Vitamin destekleri
  • Hayvan dostunuza fayda sağlayacak mineral ve yağlar
  • Yalnız ya da birlikte, keyifli vakitler geçirmenizi sağlayacak oyuncaklar
  • Açık alanlarda kontrolün sizde olmasını sağlayacak tasma ve kayışlar
  • Bakım kitleri

Gibi daha birçok alanda, her türlü evcil hayvanlarınız için gereken malzeme, materyal ve yaşamsal malzemeleri Dodomama adresinden bulmanız mümkün olacaktır.

Eastland Kedi Oyuncağı Seti 

Dodomama adresinin sunduğu bu set; kedi dostunuz için güzel bir oyun arkadaşı olmasının yanı sıra aynı zamanda da bir ödül oyuncak olacaktır.

Eastland kedi oyuncağı set içerisinde;

  • 3 adet fare görünümlü renkli, tüylü, ipli gibi çeşitli ürünler bulunur. Bu oyuncaklar genel olarak kedi dostlarının sevdikleri oyuncaklar arasında olup, bıkmaksızın uzun süreler severek oynayacağı oyuncaklardandır.
  • Çeşitli ses yapan oyuncaklar bulunur.
  • Tüylü ve renkli oyuncaklar bulunur.

Canvit Barf Salmon Oil 500 ml Köpekler İçin Balık Yağı

Dodomama adresinin sunduğu, özellikle köpekler için kullanıma sunulmuş takviye bir üründür.

Canvit Barf Salmon Oil 500 ml köpekler için balık yağı, özellikle köpek dostları için üretime sunulmuş olsa da, kedi metabolizmaları içinde kullanılabilir bir üründür. Gelişim süreçlerine doğal olarak katkı sağlayarak, bağışıklık ve metabolizmalarına destek sunar. Bu sayede sağlıklarına katkıda bulunurken, sağlam bir metabolizma da sağlanılmış olur.
Ürün, normal öğünleri için verilen mamaları içerisine karıştırmak sureti ile hayvan dostunuza sunulur. Etkisinin daha iyi şekilde görülebilmesi açısından ise kullanım süresi uzun olması önerilecektir.

Acto Vet Gel 50 Ml Evcil Hayvanlar Için Yara Bakım Solusyonu

Dodomama adresi içerisinde bulunan, hayvan dostunuz için bir çeşit ilk yardım aracıdır.

Acto Vet Gel 50 ml evcil hayvanlar için yara bakım solusyonu acil durumlar için yaranın enfekte olmasını önlemek için kullanılan jel yapıda bir üründür. Acil durumlar dışında; önceden gelişmiş olan enfekte ya da akut yaralar gibi durumların da temizlenmesine vesile olur. Ayrıca özel formülü sayesinde, nemlenmesini de sağlayarak, sıkıntı oluşturan durumların hızlı iyileşmesine katkı sunar.

Karlıe Kedi Oyuncağı Ödül Topu 5,5cm

Dodomama adresinin sunduğu ve kedinizin bayılacağı bir tür oyuncaktır.

Karlıe Kedi Oyuncağı Ödül Topu 5,5cm ile kedi dostunuzun eğitim sürecine pozitif pekiştirme olarak katkı sunar. Siz de belirli aralıklarla oynamasını sağlayarak, sıkılmadan vakit geçirmesine olanak tanıyabilirsiniz.

Vitalveto Kedi-Köpek Kulak Temizleme Losyonu 60 Ml

Dodomama adresinin sunduğu, hayvan dostunuz için kullanabileceğiniz kolay bakım ürünlerinden biridir.

Vitalveto Kedi-Köpek Kulak Temizleme Losyonu 60 Ml, hayvan dostunuzun kulakları için kolayca bakım yapmanızı sağlarken, hoş kokusu ile de taze bir nefes oluşturur. Kulakları temizlerken, kulak içerisinde birikmiş olan fazla kirlerinde atılımına yardım sunar. Bu sayede de, oluşabilecek bakteri ve mikropların önüne geçilmiş olunur.

Dodomama sayesinde; sokak sokak dolaşıp hayvan dostunuza ürün aramak zorunda kalmazsınız. Bir tık uzağınızda, her türlü malzemeyi bir arada bulabilmeniz için kolaylık sunarken; size kalan vaktinizde hayvan dostlarınız ile keyifli vakit geçirmeye olanak tanır. İstediğiniz ürünlere ulaşmak için, Dodomama.com adresini ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
147
eğlendim
güldüm güldüm
40
güldüm
şaşırdım şaşırdım
271
şaşırdım
beğendim beğendim
169
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir