Dudaklarınızı Öne Çıkaran 6 Muhteşem Ürün


Avon, uzun yıllardan beri parfüm, makyaj, cilt bakımı, kişisel bakım ve daha fazlasını bünyesinde barındıran bir markadır. Kadınların ve erkeklerin her türlü ihtiyaçlarını bulabileceği marka ile aynı zamanda harika fırsatları yakalamakta mümkün.

Avon Legend Mat Ruj

Avon Legend mat ruj, kadınların makyaj çantalarında kesinlikle bulunması gereken bir ürün. Birbirinden farklı renk seçenekleri ile adeta kadınların değişmeyen tercihi olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda mat olması sebebiyle dudaklarda uzun süren kalıcı bir etki bırakır. Temizlendikten sora çatlak ya da tahriş etkisi de bırakmaz. Şık davetlerde kendisini özel hissetmek isteyenler için bir numara!

Avon Care Skin Recovery Dudak Balmı

Avon Care skin recovery dudak balmı, soğuk kış günlerinde ya da sürekli dudakları kuruyanlar için adeta kurtarıcı bir dudak balmı. Farklı ürün seçenekleri ile birlikte aynı zamanda oldukça uygun bir fiyatla yer alır. Dudakları tahriş olanlar için koruyucu bir özellik bulundurur. Gün içinde dudakları ön plana çıkarırken aynı zamanda nemlendirici bir etki bırakır. Tek kullanım ile uzun saatler dudakların nemli kalmasını sağlamak artık daha kolay oluyor.

Avon Mark Likit Parlak Ruj

Avon Mark likit parlak ruj, tercihen mat ruj üzerine parlak bir etki yaratmak için de kullanılabilir. Tercihen de parlak ruj sevenler için tek başına da kullanılabilir. Farklı renk seçenekleri ile birlikte özel günlerde dudaklarda parlatıcı bir etki olarak bulunur. Akmayan ve topaklanma yapmayan özelliği ile rahatsız edici bir etkisi bulunmaz. Uzun süren kalıcı etkisinin yanında kararsız kalınacak renk seçenekleri ile de oldukça iddialı bir ruj.

Color Trend Magic Colors Chubby Ruj

Color Trend Magic Colors Chubby ruj, özel davetlerde ya da gün içerisinde de kullanılabilecek bir kalem ruj. Dudak kenarlarına belirginleştirici bir etki olarak yer alır. Dudakların Ph rengine göre farklı bir renk oluşturur. Ve aynı zamanda kesinlikle her kadının makyaj çantasında bulunması gereken bir kalem. Birbirinden farklı renk seçenekleriyle herkesin zevkine uygun olarak yer alır. Trend ruj son zamanlarda oldukça tercih edilen bir ürün. Dudaklarda güzel bir görünüm oluşturması ile son dakikaların kurtarıcısı olmaktadır.

Color Trend Kremsi Ruj

Color Trend kremsi ruj, yalnızca tek başına kullanılan bir ruj değildir. Aynı zamanda yumuşak kremsi özelliği ile birlikte dudaklarda çatlak oluşmaması adına tercih edilmektedir. Birbirinden farklı renk seçenekleri yer alır. Muhteşem nemlendirme özelliği kesinlikle kadınların dikkatinin çekecektir. Uygun fiyatı ile birlikte mat ruj tercih etmeyenlerin değişmeyen favori ruju olarak yer alır. Bununla birlikte kremsi özelliği ile birlikte kolay sürümüyle  de, kullanış olarak tercih edilir.

Avon True Power Stay Likit Ruj 7 Ml

Avon True Power Stay Likit Ruj 7 ml, 12 farklı renk seçeneği ile markanın dikkat çekici bir ürünüdür. Pigmentindeki solmayan etki ve uzun süren kalıcı özelliği ile aranılan ruj olarak bulunur. Ünlü isimlerin de kullanımında olan ruj, 16 saate kadar etkisini yitirmemektedir. Bütün dikkatleri üzerinize çekeceğiniz likit ruj, yoğun olmasıyla da tercih edilir. Mat ve güçlü etkisi ile makyaj çantasının favori parçası olarak yer edinir. Avon kozmetik markası ile dudaklar şimdi daha da ön planda!

Birbirinden farklı ürün seçenekleri ile Avon adeta yükselen bir marka. Yıllardır, kadınların ve erkeklerin kaliteli ürünlerini tercih ettiği marka, şimdi daha da güçlü! (https://kozmetik.avon.com.tr/) Fırsat ürünleri görmek ve daha fazlasına ulaşmak için sizde hemen tıklayın.


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
166
eğlendim
güldüm güldüm
66
güldüm
şaşırdım şaşırdım
300
şaşırdım
beğendim beğendim
200
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir