En Bilinen Müzeler


Advertisements 1

Ankara’nın En Bilinen 7 Müzesi

Anıtkabir, Rahmi Koç Müzesi, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Erimtan Arkeoloji ve Sanat Müzesi, TBMM Kurtuluş Savaşı Müzesi, Ulucanlar Cezaevi Müzesi Ankara’nın en bilinen 7 müzesidir.

Bursa’daki En Bilinen 7 Müzesi

Arkeoloji Müzesi, Atatürk Müzesi, Basın Müzesi, Bıçak Müzesi, Cumalıkızık Etnografya Müzesi, Enerji Müzesi ve Edebiyat Müzesi Bursa’nın en bilinen 7 müzesidir.

İzmir’deki En İyi 7 Müze

Atatürk Müzesi İzmir, Arkas Sanat Merkezi, Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi, İzmir Müze Gemiler Müdürlüğü, İzmir Arkeoloji Müzesi, İzmir Tarih ve Sanat Müzesi, İzmir Resim ve Heykel Müzesi İzmir’in en iyi 7 müzesidir.

Advertisements 2

Kapadokya’daki En İyi 7 Müze

Güray Müze, Kapadokya Sanat ve Tarih Müzesi, Chez Galip, Ürgüp Müzesi, Kapadokya Yaşayan Miras Müzesi, Kapadokya Ebru Sanat Evi Kapadokya’daki en iyi 7 müzedir.

Malatya’daki En İyi 7 Müze

Radyo Gramofon Müzesi, Fotoğraf Makinası Müzesi, Malatya Müzesi, Malatya Kültür Evi, Malatya Atatürk Evi, Oyun Evi Çocuk Oyuncak Müzesi ve Malatya Başkonaklar Etnografya Müzesi Malatya’nın en iyi 7 müzesidir.

Antalya’daki En İyi 7 Müze

Antalya Müzesi, Sandland, Atatürk Evi ve Müzesi, Antalya Oyuncak Müzesi, Anadolu Oyuncak Müzesi, Antalya Etnografya Müzesi, Side Sualtı Müzesi Antalya’daki en iyi 7 müzedir.

Advertisements 3


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
67
eğlendim
güldüm güldüm
301
güldüm
şaşırdım şaşırdım
200
şaşırdım
beğendim beğendim
100
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir