En İyi Kameraya Sahip 7 Cep Telefonu


Advertisements 1

Gelişen teknoloji ile birlikte cep telefonları daha akıllı bir hale gelip tıpkı bir fotoğraf makinesi edası ile görüntüler yakalayabiliyor. Son zamanlarda çıkan telefonlara bakınca da birçok gelişmiş fonksiyonu bünyelerinde barındırdığını ve harika görüntüler yakaladığını görüyoruz. Teknosa da en gelişmiş kameraya sahip olan telefon modellerini sizlerle uygun fiyatlar ile buluşturarak onları ulaşmanızı kolaylaştırır.

Samsung Galaxy S20 Plus

Android 10 ile birlikte gelen ve kısa zaman içerisinde Android 11 güncellemesi alacak olan Samsung Galaxy S20 Plus söz konusu kamera olunca en iyi telefon modellerinden birisi olarak bilinir. Öyle ki Samsung işin boyutunu farklı bir boyuta taşıyıp telefonların daha iyi fotoğraflar ve videolar çekebilmesi için kameraların sayısını arttırmıştır. S20 Plus modelinde de 4 farklı arka kamera kullanarak her bir fonksiyon için harika görüntüler çekilmesini mümkün kılıyor.

Samsung Galaxy Z Fold 2 

Teknolojinin ulaşmış olduğu en son noktalardan birisi olan katlanabilir telefonlar Samsung Galaxy Z Fold modeli ile kullanıcılarla buluşmuştur. Var olan hataların giderilip daha üstün bir performansa sahip olan bir üst sürümü Galaxy Z Fold 2 olarak karşımıza çıkar. Modeli yakından inceleyecek olursak birçok gelişmiş özelliği bünyesinde barındırdığını ve özellikle üstün bir kameraya sahip olduğunu görebiliriz. 12 megapiksellik arka kamerayı kullanıcılarıyla buluşturan Galaxy Fold 2 ile siz de harika görüntüler yakalayabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 

Gelişmiş kamera denilince akıllara gelen ilk ürünlerden birisi olan Galaxy Note 20 Ultra harika tasarımının yanında farklı kamera fonksiyonları ile kullanıcıların beğenisini kazanır. 108 megapiksel bir arka kameraya sahip olan Galaxy Note 20 Ultra modeli harika görüntüler yakalayabilmeniz için sizlere fırsat verir.

Advertisements 2

Xiaomi Mi 10 

Bir Çin harikası olan Xiaomi telefonlar fiyatı ile olduğu gibi aynı zamanda performansıyla da kullanıcıların beğenisini kazanır. Mi 10 modelinde ise 108 megapiksellik arka kamerası kullanıcılara harika görüntüler çekebilme imkânı verir. Üstelik farklı fonksiyonlarda çekim yapabilmenizi sağlayan 4 kamerası çeşit algoritmalar ile birleştirilerek daha üstün görüntüler yakalamanıza olanak veriyor.

Huawei P40 Pro 

Bir başka Çin markası olan ve ülkemizde dahil olmak üzere dünya genelinde oldukça popüler olan Huawei P40 Pro özgün tasarımı ile dikkatleri üzerine çeker. Modeli yakından inceleyecek olursak üç farklı kamerası ve gelişmiş yapay zekası ile size harika görüntüler çekebilme fırsatı verdiğini göreceksiniz. 50 megapiksel arka kameraya sahip olan bu ürün kendi işlemcisi ve yazılımı ile buluşunca daha üstün bir performans gösteriyor.

Apple iPhone 11 Pro Max 

Birçok yapımcının ve yönetmenin kamera niyeti ile kullandığı iPhone 11 Pro Max profesyonel fotoğraf makinelerini aratmaz. Bu sadece bir deyim olarak değil gerçek dünyada da pek çok kısa film ve profesyonel projelerde iPhone 11 Pro Max kullanıldığını görüyoruz. Modeli yakından inceleyecek olursak çıktığı günden itibaren kalitesinden ödün vermemiş olan Apple’ın aynı Kaliteyi iPhone 11 Pro Max’de de sürdürdüğünü görebilirsiniz. Her ne kadar kamera çözünürlüğü 12 megapiksel olsa da gelişmiş yazılımı ve üstün kamera performansı ile birçok modeli önüne geçer.

Apple iPhone 11 Pro 

iPhone 11 Pro Max ürünü ile neredeyse aynı şekilde performans gösteren 11 Pro Max modeli Türkiye de dahil olmak üzere dünyada birçok kişinin severek kullandığı telefondur. Kişiselleştirilmiş tasarımı, güçlü işlemcisi ve yenilikçi yazılımı ile hem sizlere mükemmel bir kullanım sunup hem de fotoğraf makinesinin performansını göstererek özel anlarınızı ölümsüzleştirmenizi sağlar.

Teknosa da burada yer alan bütün telefon modellerini sizin için uygun fiyata bünyesinde barındırarak kısa süre içerisinde erişmenizi mümkün kılar.

Advertisements 3


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
166
eğlendim
güldüm güldüm
66
güldüm
şaşırdım şaşırdım
300
şaşırdım
beğendim beğendim
200
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir