En Moda Basic Tişört Modelleri


Gündelik hayatta sade ve şık bir stil oluşturmaya olanak veren basic tişörtler kadınlar arasında oldukça popüler ürünlerdendir. Hem ev içerisinde hem de dışarıya çıkarken tercih edebileceğiniz basic tişörtler tarzınıza tarz katmak için en iyi yöntem olur. Addax da basic tişört konusunda en iyi markalardan birisi olup geliştirmiş olduğu eşsiz modeller ile kullanıcıların beğenisini kazanır.

Beyaz Bisiklet Yaka 

Ürüne yakından göz akında dikkat çeken ilk detay yan taraflarında bulunan kesilmiş kenarlar oluyor. Normal basic tişörtlerin aksine bu ürün oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olabilir. Pantolon, etek, şort ve mayo üzerinde mükemmel bir şekilde kombinleyebileceğiniz bu basic tişört modeliyle siz de hayalini kurduğunuz tarza sahip olabilirsiniz.

Siyah Oversize

Adından da anlayabileceğiniz gibi siyah teması üzerinde yürüyen bu basic, geniş kesimi ile dikkat çeker. Oversize olarak da nitelendirebileceğimiz bu basic tişört modeli neredeyse her pantolon, etek ve şort için ideal bir tercih olur. Diğer yandan rahat ve salaş takılma modasını sürdürmek isteyen kadınlar için mükemmel bir tercih olacaktır.

Fıstık Yeşil Basic 

Sahip olduğu canlı rengi ile gören herkesin dikkatini çekmeyi başaran bu basic tişört modeli sizlere canlılık katacaktır. Solgun ve karamsar bir tema takılmak yerine fıstık yeşili gibi canlı ve dikkat çeken renkleri tercih etmenin özellikle bu modelde çok başarılı olduğunu söylememiz gerekir. Oversize olarak da kullanabileceğiniz bu tişört modelini salaş giyim modasını sürdürmek için tercih edebilirsiniz.

Beyaz Oversize

Son dönemlerde daha fazla popüler olmaya başlayan ve herkesin üzerinde görmeye alışık olduğumuz Oversize tişörtler yeni trendler ile buluşunca daha can alıcı tasarımlara sahip oluyor. Buradaki modelde de görebileceğiniz gibi bütün alt giyim ürünleriniz ile kolay bir şekilde kombinleyebileceğiniz bu Oversize basic tişört modelleri tercih ederek siz de dikkatleri üzerinize çekmeyi başarabilirsiniz.

Beyaz Basic Tişört 

Klasik düz kesim tişörtlerin aksine bu model yenilikçi bir yaklaşım ile sizlere sunuluyor. Modelin üzerinde de görebileceğiniz gibi özgün olarak kesilmiş alt tarafı yeni bir trend sürdürmek için sizlere imkân veriyor. Buna ek olarak dışarıdan bakıldığı zaman klasik bir tişört gibi durmak yerine ilgileri üzerine toplayan bir tasarımı sizlere sunar. Neredeyse her basic tişört modelinde olduğu gibi bu ürünü de kolay bir şekilde pantolon, etek, şort vb. alt giyim ürünleri ile kombinleyebilirsiniz.

Siyah Basic Tişört

Eski tasarımların aksine dikkat çeken bir kesime sahip olan ve uzun kol tasarımıyla neredeyse herkesin üzerinde mükemmel bir şekilde kendisini gösteren bu basic tişört modeli son zamanlarda oldukça fazla talep görüyor. Özellikle mankenler, ünlüler ve tanıdık simalar tarafından yaygın olarak kullanılan bu tişört modeli farklı sitelere sahip olan kişiler için uygundur. Eşsiz tasarımı sayesinde normal basic tişört tarzında kullanabileceğiniz gibi pantolonun kenarına sıkıştırma ya da katlama yöntemlerini uygulayarak farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Beyaz Lazer Kesim

90’lı yılların modası olan ve göbeği açacak şekilde tasarlanan lazer kesim tişörtler son zamanlarda da trendler arasında giriş yapmıştır. Özellikle geçtiğimiz birkaç yıldan itibaren neredeyse her kadının dolabında kendisine yer edinip beğenileri kazanmayı başarmıştır. Kombin yaparken oldukça geniş bir aralık sunması lazer kesim tişörtlerin en büyük avantajı olarak bilinir. Siz de burada bulunan ürünü tercih ederek dilediğiniz gibi kullanma imkânı bulabilirsiniz.

Yukarıda yer alan modellere göz atınca açık bir şekilde görünüyor ki Addax özellikle tişört konusunda kendisini son zamanlarda oldukça geliştirip yeni trendleri yakalama ve üzerine yenilikçi fikirler ile yaklaşma konusunda oldukça yol almış.


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
33
eğlendim
güldüm güldüm
266
güldüm
şaşırdım şaşırdım
166
şaşırdım
beğendim beğendim
66
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir