En Popüler Alyans Modelleri; Altınbaş!


Alyans modellerinde fark yaratan birçok seçenek yer alır. Fakat kaliteli ve zarif ürünler ayrıcalıkladır. En unutulmaz gününüzde zarif ve şık tasarımları ile tercihinizi Altınbaş alyans ile gerçekleştirebilirsiniz.

Pırlantalı Altın İkili Alyans

Pırlantalı altın ikili alyans, kişiye özel olarak bulunur. Tercihen yüzük içerisine yazı ve tarih yazdırabilirsiniz. Kadın için olan seçeneği taşlıdır. Üzerinde 7 adet taş bulunur. En mutlu anınızı taçlandırmak istediğiniz takdirde kesinlikle tercih edebilirsiniz. Sade aynı zamanda şık bir üründür. Sadeliği ve şıklığı bir arada tercih ettiğiniz takdirde ideal bir model olacaktır. Pırlantalı altın ikili alyans zarif bir görünümledir. 

Altın Klasik Bombeli İkili Alyans

Altınbaş tarafından tasarlanan klasik ve aynı zamanda şık altın klasik bombeli ikili alyans büyük bir ilgi görmektedir. Alyans modeli çiftler için özel olarak dizayn edilebilir. Hayatınız boyunca kullanacağınız ikili alyans modeli ile hayatınızın en önemli anına muhteşem bir şekilde incelik katabilirsiniz. Klasik, sportif ve gündelik olarak tercih edebileceğiniz her türlü kıyafetinize uyum sağlayabilir. Klasik dokunuşlarla hayat bulan altın klasik bombeli ikili alyans, parmağınızdaki duruşuyla da adeta sizi kendisine hayran bırakır. İndirimli ve avantajlı fiyatı ile altınbaş.com üzerinden sipariş edebilirsiniz. Yüzük içerisine yazı yazılabilir. Kadın alyansın da taşlar mevcuttur. Orta bölümünde çelik şekli, alyansa zarif bir görünüm katmıştır. 

Altın Klasik İkili Alyans

Hayatımızdaki en önemli dönemlerden birisi evliliktir. Evlilik sürecinde birçok detaya önem verirsiniz. Bunlar içerisinde alyans ömür boyunca parmağınızda unutulmaz anınızın bir parçasıdır. Altın klasik ikili alyans modeli ilk bakışta sizi kendisine hayran bırakabilir. Kalın bir yapıda gibi görünse de, parmağınızda zarif görünümle yer alır. Sade fakat dikkat çeken bir alyans tercih ettiğiniz takdirde altın klasik ikili alyans indirimli ve avantajlı fiyatıyla altınbaş.com üzerinde sizleri bekliyor. Erkek alyans ve kadın alyans yüzüklerinin içerisine isim tarih yazdırılabilir. Kişiye özel ürünlerdir. Siparişiniz esnasında bu durumu belirttiğiniz takdirde dilediğiniz şekilde alyansınız sistem bünyesinde hazırlanır. 

İkili Beyaz Altın Alyans

İkili beyaz altın alyans hem erkek, hem kadın alyans modelinde taşlarla kaplıdır. Muhteşem bir zarafete sahiptir. Gösterişi sevenler için ideal olduğu gibi tercih edebilir. Parmağınıza duruşu ile bütün gözleri üzerinize çekebilir. Kişiye özel ürünlerde isterseniz içerisine yazı tarih yazılabilir. En mutlu anınızın, en önemli yanı alyanslarınız indirimli ve avantajlı fiyatlarıyla sistem bünyesinde yer edinmektedir. Taşlı kalın ve parmakta duruşu ile sizi kendisine hayran bırakan bir alyans aradığınız taktirde en ideal tercihiniz olabilir. 

İkili Beyaz Altın Alyans

İkili beyaz altın alyans kişiye özel ürünlerdir. Tercihe göre içerisine yazı ya da tarih yazılabilir. Kadın alyans modelinin yan tarafında iki şerit boyunca taşlarla dizayn edilmiştir. Erkek alyans modelinde tek şerit bir detay yer edinir. Bu sadelikten uzaklaştırarak daha şık bir görünümde olmasına yardımcı olmuştur. Görünüm olarak minimal detaylarla süslenmiştir. En özel anınızda muhteşem bir alyans ile taçlandırmak istediğiniz takdirde tercihiniz olabilir. Alyans modelini tek olarak da alabilirsiniz. Tercihen çift olarak da alınması mümkün.

Altınbaş alyans mutluluğunuz için ilk adımınız oluyor. Sade, şık, taşlı, taşsız, zarif ve bir çok şık tasarımı altınbaş.com üzerinden avantajlı fiyatları ile online bir şekilde satın alabilirsiniz. Mutluluk için atılan ilk adım altınbaş ile unutulmazlar arasında yerini alır. 


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
100
eğlendim
güldüm güldüm
333
güldüm
şaşırdım şaşırdım
233
şaşırdım
beğendim beğendim
133
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir