En Tarz 10 Ferace Modeli


Türk giyim kültürünün günümüze taşınmış hali olan ferace neredeyse her dönemde olduğu gibi son zamanlarda da oldukça popülerdir. Özellikle yeni trendlerin etkili olması ve kaliteli hale gelmesi feraceleri günlük kullanım için ideal kılıyor. Modanisa da her türlü tesettürlü üründe olduğu gibi ferace modelleri ile de sizlerin beğenisini kazanır.

Omuzları Volanlı Boydan Fermuarlı

Omuzlarında volan bulunan bu ferace türü şık ve zarif tasarımı ile dikkatleri üzerine çeker. Boydan fermuarlı ve şık bir tasarıma sahip olması kolay bir şekilde kombin yapabilme imkânınız sizlere verir.

Fermuarlı Ferace 

Bir başka fermuarlı ferace modeli olan bu ürün düz kesimi ile beğeni kazanır. Üzerinde herhangi bir süs bulunmaması ve kolların açılmaması için lastikli yapıya sahip olması bu kadar çok tercih edilmesine neden olur.

Siyah Ferace 

Likralı yapıya sahip bu ferace modeli gündelik kullanım ve davetler için oldukça ideal olur. Özellikle gün içerisinde çalışmak zorunda olan ve sürekli ferace ile vakit geçiren kişiler için biçilmiş kaftandır. Rahat yapısı sayesinde hem kapanmaya hem de gün içerisinde özgürce hareket etmeye olanak tanıyan bu ferace modeli ile siz de şık olmayı sürdürebilirsiniz.

Gizli Fermuarlı Ferace

Özellikle dışarıdan fermuar evini sevmeyen bayanlar için uygun olan bu ferace modeli şık tasarımı ile beğeni kazanır. Detaylı bir şekilde incelenince tıpkı bir elbise gibi duran içerisinde rahat etmek için ideal malzemelerden üretilen ferace modeli ile siz de fermuar izinden kurtulabilirsiniz.

Tavin

Fermuarlı ferace kategorisi içerisinde bulunan Tavin’in yakından incelediğimiz zaman dikkat çeken ilk detay şık görünümü oluyor. Özellikle düz bir çizgi üzerinde ilerleyen tasarımı hem zarif hem de şık görmenize imkân tanır. Üzerinde bulunan yarım fermuar çıkarmak istediğiniz zaman sizlere kolaylık sağlar.

Çift Cepli Boydan Fermuarlı Ferace

Aktif ve yoğun zaman geçiren bayanlar için özel olarak yapılmış olan bu ferace modeli rahatlık ve esneklik sunar. Aynı zamanda karışmaya ve bükülmeye dayanıklı olan özel kumaşı sayesinde sürekli ütüsü bozulacak endişesi yaşamıyorsunuz. Oldukça hafif bir yapıya sahip ve nefes alacak şekilde tasarlanan bu ferace modeli ile siz de günü ne kadar yoğun geçirirseniz geçirin rahat etmeye devam edebilirsiniz.

İspanyol Kollu Ferace  

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi trendlerin gelişmesi ile birlikte insanların giymiş oldukları kıyafetler yeni bir boyut kazanmıştır. Sade ve düz ferace modelleri tercih etmek istemeyen bayanlar için özel olarak tasarlanmış olan İspanyol kollu feraceler şık ve güzel bir görünüm oluşturur. Boydan fermuarlı yapısı sayesinde çıkarıp giymesi oldukça basit kıyafetler arasında yer alır.

Siyah Fermuarlı Ferace

Düz hatlara sahip olan bu ferace modeli aynı zamanda oldukça hafif olması ile dikkatleri üzerine çeker. Hafif olmasının yanı sıra şık bir tasarıma sahip olması da neredeyse her türlü ortamda giyebilmek için uygun hale getirir. Özel olarak tasarlanmış yıpranmayan ve kırışmayan kumaşı gün boyunca kullanabilmek için idealdir.

Fermuar Detaylı Ferace 

Siyah yerine biraz daha canlı renkleri tercih etmek isteyen kişiler için özel olarak tasarlanan bu ferace modeli görenlerin ilgisini çekmeyi başarır. %100 pamuktan üretilen bu ferace modeli aynı zamanda oldukça rahattır.

Ferace Elbise 

Gündelik kullanımda şık olmak isteyen kişilerin tercihi elbise modeli olarak karşımıza çıkar. Çift renkli yapısı ve rahat etmeniz için özel olarak tasarlanmış kumaşı size gün boyu kullanabilmek için imkân tanır.

Yukarıda yer alan ürünlerde de görebileceğiniz üzere Modanisa ferace konusunda oldukça başarılı bir marka olup sipariş edeceğiz modeli size de kısa süre içerisinde teslim etmesi ile bilinir.


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
233
eğlendim
güldüm güldüm
133
güldüm
şaşırdım şaşırdım
33
şaşırdım
beğendim beğendim
266
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir