Erkek Eşofmanlar Corazzo


Advertisements 1

Erkek giyime dair her tür ürünün bir arada olduğu tek adres; corazzo.com.tr Erkek eşofmanlar Corazzo adresinden sizlerle buluşuyor. Rahatlık ve konforun olduğu adres, siz değerli müşterileri için şıklık ile birlikte geliyor. Tıkla, hemen kendine uygun olan ürünleri kaçırma.


Basic Erkek Eşofman

corazzo.com.tr şık tasarımları ile karşınıza geliyor. Günlük ya da normal pantolon tercihleriniz olarak da kullanabileceğiniz modelleri ile sizin zevklerinize göre tercih sunuyor.

Basic Erkek Eşofman; nefti, vizon ve siyah rengi ve 4 ayrı beden kalıbı ile size en uygun olacak modelleri seçme şansı tanır. Ürün kaliteli kumaş ile imal edilmiş olup; %75 cotton yapıya sahiptir. Bu sayede terleme yapmaz ve olası terlemeleri pamuk kumaşı sayesinde emerek, sizi rahatsız edecek durumların önüne geçecektir. Diğer kalan kumaş yapısı ise alaşım yapıda olup; %20 polyester ve %5 elastik olarak imal olmuştur. Bu sayede ise esnek bir yapı kazandırılan ürün, sizi bunaltmaz. Ürün bilek kısmı bantlı yapıdadır. Bel kısmı ise lastikli ve ayarlanabilir kordonlara sahiptir.

Fermuar Detaylı Kargo Erkek Eşofman

corazzo.com.tr, hoş tasarımları sayesinde hem rahat hem şık. Hala görmediysen; linke tıkla. Sana uygun olacak modelleri kaçırma!

Fermuar Detaylı Kargo Erkek Eşofman; 5 adet renk olarak imal olunmuş bir modeldir. Ve siz değerli müşterilerin zevkine göre seçim hakkı sunar. Dikiş ve fermuarlı cep modelleri ile hoş detaylar kazanması sağlanılmıştır. Diz kısmında ve iki yanda fermuarlı kısımlar bulunur. İki yanda ve arka kısımda bulunan fermuarlı cepler kullanılabilir yapıdadır. Ayrıca diz yan kısımlarda bulunan kapalı torba cepler de kullanılabilir yapıya sahiptir. Ürün %75 cotton yapıya sahiptir. Bu sayede terleme oluşturmaz. Ayarlanabilir kordon ile bel ayarını bedeninize göre sağlamanızı mümkün kılar.

Beyaz Şerit Desenli Erkek Eşofman

corazzo.com.tr kaliteli kumaşları sayesinde, sizin rahatınızı önemser.

Advertisements 2

Beyaz Şerit Desenli Erkek Eşofman,  %100 pamuk yapısı ile birlikte size rahatı sunarken aynı zamanda ise sağlık sağlar. Ürünün tek rengi bulunmaktadır. Ancak 5 ayrı beden ile istediğiniz ölçüde seçim yapmaya fırsat tanıyacaktır. Ürün; cepli ve bel kısmında ayarlanabilir iplere sahiptir. Arka kısımda da kullanılabilir, bir adet cebi bulunur. Yan kısımları tam boy beyaz şerit ile imal olmuş bir üründür. Bilek kısmı ise bantlı yapıda olup aşağı doğru daralan bir biçime sahiptir.

Corazzo Logolu Erkek Eşofman

corazzo.com.tr şık dikiş detayları sunan modeller ile karşınızda. Ürünü incelemek için adrese tıkla; beğendiğin ürünü bul hemen sipariş et ve bu rahatlığın keyfine var.

Corazzo Logolu Erkek Eşofman, siyah renk olarak imal edilmiş bir üründür. Dikiş detayları ile sunulmuş bu model fermuarlı yan ceplere ve açık iki arka cebe sahiptir. Ürün bel kısmından ayarlanabilir kordonlara sahip olup, bedeninize göre ayar yapabilme şansını sunar. Ürün kumaşı; %75 pamuk yapıya sahip bir model olup rahat etmenize olanak tanırken, kaliteli dokusu sayesinde de bedeninizi bunaltmaz.

Basic Erkek Eşofman

corazzo.com.tr Kaliteli kumaşlar ile size sağlık sunuyor.

Basic Erkek Eşofman, %75 pamuk malzeme ile imal olunmuş bir modeldir. 3 ayrı renk kombini ile oluşan ürün; size seçme şansı sunar. Ürün iki yanda kullanılabilir ceplere sahip bir modeldir.

corazzo.com.tr ile sportif faaliyetleriniz ve günlük kullanıma uygun kıyafetleri bulabileceğiniz; gereken rahatlığı elde etmenize olanak tanınacak ürünlere kolayca ulaşın. Hemen tıklayın, stoklar ile sınırlı fırsatları kaçırmayın.

Advertisements 3


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
266
eğlendim
güldüm güldüm
166
güldüm
şaşırdım şaşırdım
67
şaşırdım
beğendim beğendim
300
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir