Güzel Görünmenin Farklı Yolları; Desa!


Desa kaliteli ayakkabı, çanta, cüzdan ve daha birçok kategoride en sevilen ürünleri üreten markalar arasında yer alıyor. Bu harika tasarımların sadece birinci kalite materyaller kullanılarak işleme alınmış olması da ortaya çıkan ürünlerin uzun ömürlülüğünü artırmaktadır. Satın alım aşamasında düzenlenen son indirimlerden istifade ederek muhteşem tasarımları olabildiğince uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Sadece indirim değil aynı zamanda kargo bedava gibi alternatiflerden de istifade etmenize olanak verilecektir.

Siyah Darrel Erkek Spor Ayakkabı

Siyah Darrel Erkek Spor Ayakkabı modeli kalın tabanlı ve spor-klasik seçeneklerden hoşlanan kişiler için harika bir alternatif olacaktır. Sunulan bu harika modellerden istifade ederken ayak numarası alternatifinin oldukça geniş olması kendinize uygun ürün bulmanızı daha kolay kılacaktır. Renk konusunda da farklı alternatifler mevcuttur. Yan kısımlarında deri örgü detaylar bulunmaktadır. Bu deri örgü detayların yanı sıra iç astar kısmı da deriden imal edilmiştir. Hem yaz hem de kış mevsiminde büyük bir şıklık ile kullanabilirsiniz. Taban kısmının tasarımında poliüretan kullanılmıştır. Bu da taban tutuşunu ve rahatlığını artıran bir dokunuş olmuştur. 

Kahve Racine Kadın Sandalet

Kahve Racine Kadın Sandalet modelleri üzerinden sorunsuz bir şekilde seçim adımını tamamlayarak kombinlerinizi gönül rahatlığı ile tamamlayabileceğiniz olanaklardan faydalanabilirsiniz. 36 numaradan 39 numaraya kadar farklı alternatifleri vardır. Bu model sizin için yaz aylarının vazgeçilmez seçeneklerinden olacaktır. Hem ayak sağlığını koruyan tasarımı hem de taban yapısını destekleyen sistemi ile daha önce hissetmediğinizi bir konforu yakalayacaksınız. %100 oranda Napa deri kullanılarak imal edilmiştir. Ayrıca ayakkabının iç kısmında da deri kullanılmıştır. Boncuklar ile süslenen bu ayakkabıda kullanılan en ufak bir süsleme ürününün dahi kalite kontrollerinden geçirildiğini göreceksiniz. Müşterilerin kaliteden ve rahatlıktan memnun kalması markanın en temel öncelikleri arasında yerini almaktadır.

Beyaz Adonita Kadın Sandalet

Beyaz Adonita Kadın Sandalet metalik deri ve Napa deri kullanılarak imal edilmiştir. Sunulan bu harika tasarımın özellikle şık ve güveniliri bir yapıda olması verimliliği maksimum seviyeye çıkaran unsurlardandır. Deri bir iç tabana sahip olduğu için ayağınızın taban sağlığı için harika bir alternatif konfor oluşturmaktadır. Birçok farklı kombin ile kullanabilirsiniz. Tasarım dolabınızın kurtarıcı parçalarından biri olacaktır. Tek bir ayakkabı alarak uzun süreler boyunca kullanmak isteyen kişiler için harika bir seçenek olacaktır. Satın almış olduğunuz ayakkabıda bir sorun olduğunu fark ederseniz anında iade seçeneğinden de istifade edebilirsiniz. Hem iade hem de garanti kapsamında değişim gibi fırsatlar da sunulmuştur.

Siyah Kadın El Çantası

Siyah Kadın El Çantası PU kullanılarak üretilmiştir. Bu nedenle uzun seneler boyunca herhangi bir deformasyon olmadan kullanım hakkınız mevcuttur. Bu aşamada sorun yaşamadan erişim adımlarını yerine getirmek için en doğru noktalardan birinde bulunuyorsunuz. Satın aldığınız bu çanta sizin için dolabınızın kurtarıcı alternatiflerinden biri olacaktır. Dilediğiniz ayakkabı ile sorunsuz şekilde kombin edebilirsiniz. Dileyen kişiler için farklı renk alternatifleri de mevcuttur. Çantanın ön yüzünde ikonik Desa logosu da bulunmaktadır. Hem şık hem de prestijli bir görünüm elde etmek isteyen kişiler için muhteşem bir alternatif olacaktır. Hem clucht çanta olarak hem de zincirli şekilde kullanabilirsiniz.

Anemone Kadın Deri Omuz Çantası

Anemone Kadın Deri Omuz Çantası modelleri arasında hem renk çeşitliliği hem de modern tasarımı ile son senelerin en dikkat çeken alternatifleri arasında bulunduğunun belirtilmesi gerekir. Kişilerin bu çantanın imalatında %100 deri kullanıldığını bilmesi gerekir. Hem kullanışlılık hem de uzun ömürlülük konusunda sunulan bu kriterin büyük önem arz ettiği görülmektedir. Siz de kısa bir süre içerisinde harika tasarımı ile çantayı dolabınıza ekleyerek kombinlerinizin aranan seçeneği haline getirebilirsiniz. En kısmı 26 santim olan bu çantanın iç haznesi günlük kullanım için oldukça yeterlidir. Hem el çantası olarak hem de omuz çantası olarak kullanım hakkınız vardır. Desa sayesinde özel işçiliğe sahip olan ve kaliteden taviz vermeyen bu ürünlere https://www.desa.com.tr/ üzerinden uygun fiyata erişebilirsiniz.


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
66
eğlendim
güldüm güldüm
301
güldüm
şaşırdım şaşırdım
200
şaşırdım
beğendim beğendim
100
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir