Karaca Çeyiz Setleriyle Evin Mükemmel Olsun!


Advertisements 1

Karaca mutfak, sofra ve ev tekstili gibi farklı kategorilerdeki birçok ürünü ile ayrıcalıklı bir markadır. Karaca.com öncü bir marka olmakla beraber, bünyesindeki ürünleri hayallerin ötesinde tasarımlarıyla, her geçen gün farkını ortaya koyuyor.

Karaca Hatır Plus 2 in 1 Black Copper Kahve Makinesi

Günün her saati kahvesiz yapamayanlar için karaca hatır plus 2 in 1 black copper kahve makinesi, oldukça pratik bir makinadır. Mutfakta yardımcınız olarak da görebilirsiniz. Kısa bir süre içerisinde istediğiniz kahveyi yapıp, muhteşem bir keyif yaşamanıza yardımcı olur. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. İster filtre kahve, isterseniz Türk kahvesini black cooper kahve makinesi ile birlikte kısa bir süreçte yapabilirsiniz. Filtre kahve ile sıcaklık seviyesini 30 dakika boyunca koruma özelliği de bulunur. Modern tasarımı ile hem pratik, hem de keyifli bir ürün! 

Karaca Home Venita Lacivert Private Battaniye

Yeni evlenen çiftler çeyizlerini karaca ile muhteşem bir hale getiriyor. Karaca home verita lacivert private battaniye, uzun süreli kullanıma dayanıklı bir üründür. Aynı zamanda tasarımda kullanılan minimal detayları, oldukça kalitelidir. Yumuşacık dokusuyla çeyizlerinizin arasında ön plana çıkacaktır. Yıkama ya da farklı işlemlerde kumaş kalitesinden dolayı herhangi bir zarar gelmez. Bu konuda tereddütte düşmeden karaca.com üzerinden avantajlı fiyatıyla online olarak satın alabilirsiniz. 

Karaca Home Venita Lacivert 6 Parça İpek Nevresim Takımı

Karaca home venita lacivert 6 parça ipek nevresim takımı, ipek kumaşın muhteşem dokusuyla yer alır. Çamaşır makinesinde yıkadığınız takdirde herhangi bir zarar gelmez. Bu konuda tereddüt düşmeden tercih edebilirsiniz. Kuru temizleme de yapılmaktadır.6  parça ipek nevresim takımı içerisinde nakışlı nevresim, yatak çarşafı, nakışlı yastık kılıfı bulunur. Nakışlı detayları yıkama esnasında solma, yırtılma ya da istenmeyen herhangi bir durum yaşanılmaz. Lacivert renk ile beraber gold renk seçeneği de mevcuttur. İpek nevresim takımı ile çeyiziniz tam da hak ettiğiniz bir şekilde tamamlanır. 

Advertisements 2

Emsan Azure İndüksiyon Tabanlı 6 Parça Titanyum Çelik Tencere Seti Rose Gold

Emsan azure indüksiyon tabanlı 6 parça titanyum çelik tencere seti rose gold, muhteşem kalitede bir üründür. Paslanmaz çelik gövde, ergonomik paslanmaz çeliklerden yapılmış kulplar ve titanyum kaplama tepelere sahip olan tencere seti uzun süreli kullanıma dayanıklıdır. Aşınmaya karşı dirençli bir yapısı mevcuttur. Isıyı uzun süre tencere içerisinde tutmaktadır. Bu yüzden yemekleriniz ısısını kaybetmeden uzun süre boyunca ürün içerisinde kalır. Çeyiz setinizi oluştururken ömür boyu kullanmak istediğiniz bir ürün aradığınız takdirde kesinlikle ideal bir parça. 6 parça tencere seti farklı renk seçenekleriyle mevcuttur. 

Karaca Fine Pearl Extra Chanak Gold 62 Parça 12 Kişilik İnci Yemek Takımı

Karaca fine pearl extra chanak gold 62 parça 12 kişilik inci yemek takımı, avantajlı ve aynı zamanda oldukça indirimli bir fiyatlıdır. Kalabalık aileler için farklı formlardan oluşan bir seri. Klasik, modern ve çarpıcı yapısı ile mutfağınızda adeta sizi yansıtır. Az gözenekli yapısı sayesinde yemek artıkları tabaklara yerleşmez. Hijyenik bir kullanım kolaylığı sağlar. Sofralara benzersiz bir zarafet ve incelik katması ile sizin de tercihiniz olabilir. Avantajlı ve indirimli fiyatıyla çeyizin arasında yer alması için Karaca bünyesinde online alışveriş yapabilirsiniz.

Karaca birbirinden farklı çeyiz setleri ile evinizde de tarzınızı yansıtmak istediğiniz takdirde sizler için avantajlı kampanyalarla yer alır. Karaca.com üzerinden alışverişinizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda ürünler indirimli fiyatlarıyla sizleri bekliyoruz. 

Advertisements 3


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
133
eğlendim
güldüm güldüm
34
güldüm
şaşırdım şaşırdım
266
şaşırdım
beğendim beğendim
166
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir