Karayip Korsanları Serisini Sevenlerin Kaçırmaması Gereken Online Oyun


Advertisements 1

Karayip Korsanları: Tides of War – İpuçları ve Strateji Rehberi

Karayip Korsanları serisini sevdiyseniz bu oyunu mutlaka deneyin. Kesinlikle seveceksiniz.Savaş Dalgaları ve denizlere göğüs germek için dünyanın en kötü şöhretli korsanı Kaptan Jack Sparrow’a katılacaksınız. Will Turner, Kaptan Barbarossa gibi bazı tanıdık karakterler ve daha birçoğu ile maceraya başlayacaksınız. Okyanusun acımasız gelgitlerine karşı mücadele etmek çok zor olacak ama Karayip Korsanları: Savaş Dalgaları strateji rehberimizin yardımıyla var olan en güçlü korsana dönüşebilirsiniz.

 

 

 

1. Görevleri Tamamlayın
Her oyunda hedefler veya bir tür görev olacaktır. Her zaman önce ana görevleri bitirin. Bunu yapmak, korsan üssü için her zaman en son araştırmaların, gemilerin ve korsanların yanında birçok kaynak ve deneyimle birlikte gelecek.

 

2. Geminizi Geliştirin

Advertisements 2

Her korsan, yükseltmenin ve güçlendirmenin ne kadar önemli olduğunu bilmelidir. Gemilerinize korsanlarınızı atayın ve yükseltmeleri sıraya alın. Her geminin dört özelliği olacak. Bunları yükseltebileceksiniz. Bunlar sırasıyla ; geminin ateş gücü, ödülleri, kapasitesi ve zırhı. Bu özellikleri eş zamanlı maksimuma yükseltmeyi öncelik yapın.

 

3. Kuyruk Sistemini Aktif Kullanın
Sıraya alma (Kuyruk) sistemini her zaman kullanın. Sıraya alınanları düzgün bir şekilde yönetin, böylece maksimum verime ulaşabilirsiniz. Oyunda farklı sıralar var. İki inşaat sırası var, inşaat genellikle uzun sürer, bu yüzden hiçbir anı boşa harcamadığınızdan emin olmalısınız. Ayrıca bir eğitim kuyruğu mevcuttur. Burada yeni korsanlar yetiştirebilecek ve eğitebileceksiniz. Bir diğeri, silahlarınız için silahlar yapabileceğiniz silah sırasıdır. Bu, silah atölyesinin kilidini açar açmaz kullanılabilirsiniz. Araştırma kuyruğu, korsan kilidini açacak araştırmalar yapmanızı sağlar. Gemi yükseltme kuyruğu adından anlaşılacağı gibi gemilerinizi geliştirir.

 

4. Günlük Görevleri Tamamlayın
Ana görevlerin yanı sıra yapabileceğiniz günlük görevler de olacak. Ek ödüller için bunları tamamlayın. Günlük görevleri yaptıkça belirli noktalarda sandık açmanıza izin verilecektir. Bu sandıklar harika ödüller verecek, bu yüzden süreleri dolmadan önce “Günlük Görevleri” tamamladığınızdan emin olun.

Advertisements 3


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
237
eğlendim
güldüm güldüm
134
güldüm
şaşırdım şaşırdım
34
şaşırdım
beğendim beğendim
269
beğendim

3 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir