Kışa Hazır mısın En Erkek Özel 5 Deri Mont Modeli


Desa, deri ceket, deri mont, deri ayakkabı ve devamındaki her türlü ürün için kesinlikle tercih edilen bir markadır. Kadın, erkek ve çocuk kıyafet ürünleri, seyahat ürünleri ve aksesuar ürünlerinde de aranılan bir marka olarak yer almaktadır. Kişilerin zevklerine ve tercihlerine uygun olarak yer alan birçok ürün, uygun fiyatla ve kaliteli bir şekilde bulunur.

Salvia Teddeo Erkek Deri Motorcu Mont

Salvia Teddeo erkek deri motorcu mont, her kıyafet ile birlikte uyumlu olarak kullanılabilen bir ürün. Erkeklerin kesinlikle dolaplarında yer edilmesi gereken deri motorcu mont, farklı dikiş hareketleri ile birlikte dikkat çeken bir üründür. Hâkim yakalı olan deri mont aynı zamanda çıtçıtlı özelliği ile birlikte farklı şekilde kullanılabilir. Tercihen günlük olarak kullanımda da oldukça rahat bir monttur. Yapımında kullanılan koyun derisi ile birlikte aynı zamanda özel olarak uygulanan astar çalışması deri motorcu montuna farklı bir hava katmıştır. Sırt bölümünde kullanılan dikiş hareketleri, kollarda kullanılan farklı detaylar ile son zamanların gözdesi olan bir ürün!

Black Eugenio Erkek Kapüşonlu Mont

Black Eugenio Erkek Kapüşonlu Mont, %100 deri özelliği ile birlikte tercih edilen bir üründür. Kış aylarında sıcak tutmasının yanında aynı zamanda kapüşonlu özelliği olması kesinlikle kullanışlı bir ürün olarak yer edinir. Fermuarlı özelliği ile birlikte rahat bir kullanımı mevcuttur. İçerisindeki yelek kısmı çıkarıldığı zaman hem yelek olarak hem de tek başına deri olarak da kullanılır. İki farklı kullanım seçeneği olması tercih edilmesi için farklı bir olarak oluşturmaktadır. Erkeklerin dolaplarında yer edinmesi gereken bir ürün. İki yanının cepli olması, kapüşonlu olması ve farklı şekilde kullanımının olması sebebiyle uygun fiyatta da yer edinir.

Black Alanzo Erkek Baskılı Deri Mont

(https://www.desa.com.tr/black-alanzo-erkek-baskili-deri-mont-1010027851-2/)

Black Alanzo erkek baskılı deri mont, %100 koyun derisi kullanılarak üretimi gerçekleşmiştir. Sırt kısmında bulunan baskı, dikkat çekici bir özellik olarak bulunur. Astar detayı ve dikiş detayları ile birlikte hareketlilik kazandırılan montun fermuarı yanda bulunmaktadır. Görünüm olarak diğer kıyafetler ile birlikte tamamlayıcı bir ürün olarak bulunur. Erkeklerin tercihinde olan ürün, baskılı mont sevenler için ise daha fazla ilgi çekici olarak yer alır. Deri mont sevenleri heyecanlandıran bir ürün!

Black Dante Erkek Kürk Mont

Black Dante erkek kürk mont, farklı renk seçenekleri ile birlikte yer almaktadır. Montu özel kılan özellik, içerisinde kullanılan kürk modelinin olmasıdır. Kış aylarında sıcak tutan özelliği ile birlikte tercih edilmesi için bir sebep olarak bulunur. Kol detaylarında fermuar özelliğinin bulunması aynı zamanda içerisinde kullanılan kürk ile birlikte %100 deri olarak yer alır. Yalnızca vücut kısmında kürk değil, kol kısmında yaka kısmında da kürk kullanılmıştır. Kalın büyük mont tercih etmek istemeyenler için daha şık ve kibardır.

Black Generobs Erkek Deri Kaban

Black Generobs erkek deri kaban, önden düğmeli olarak ve 2 cebi bulunan bir ürün. Kaban sevenlerin kesinlikle tercihinde olabilecek bir üründür. Şık ve klasik görünümü ile her türlü kıyafetle uyumlu olarak kullanılabilir. Her erkeğin gardırobunda olması gereken kaban içine özel bir dikiş hareketi ile farklılık kazandırılmıştır. Tamamen deri olmasının yanında astar detaylarına da yer verildi. Desa, şıklığı ve asaleti sevenlerin tercihi olarak yer alır.

Sizde bütün bu ürünler ile birlikte farklı seçeneklerde ürünlere ulaşmak istiyorsanız, desa.com.tr sitesine göz gezdirmenizde fayda var. Birbirinden farklı ürün seçenekleri ve uygun fırsat ürünleri ile birlikte sizleri bekliyor.


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
333
eğlendim
güldüm güldüm
233
güldüm
şaşırdım şaşırdım
133
şaşırdım
beğendim beğendim
33
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir