Mis Kokan Vücut Sabunları Madame Coco’dan!


2011 yılından günümüze kadar ev tekstili ve dekorasyon markası Madame Coco, eviniz için tercih edebileceğiniz her türlü üründe tek adres! Güvenilir ve aynı zamanda avantajlı fırsatlarıyla sizleri bekliyor.

RÉPERTOIRE Argan El Ve Vücut Sabunu – 1000 Ml

RÉPERTOIRE Argan El ve Vücut Sabunu – 1000 ml, Hindistan cevizi ve argan yağı kullanılarak üretilen bir sabundur. Cildinizi mükemmel bir şekilde nemlendirdiği gibi üstün temizlik sağlar.

  • Cildinizin yağ ve nem dengesini korumaktadır. Yüksek kaliteli kokusuyla bulunduğundan dolayı cildinizi temizlerken aynı zaman hoş bir koku bırakır. Parfümlendirilmiş bir üründür.
  • Nemlendirici, besleyici ve aynı zamanda muhteşem kokusuyla indirimli olarak sunulmaktadır.

Madamecoco.com.tr üzerinden %40’a varan indirimden faydalanabilirsiniz. Resme tıklayarak sayfaya erişim sağlamanız mümkün. 

RÉPERTOIRE Coconut El Ve Vücut Sabunu – 1000 Ml

RÉPERTOIRE Coconut El ve Vücut Sabunu – 1000 ml, yasemin ve aloe vera koku seçenekleri ile bulunmaktadır.

  • Cildinizde ihtiyaç duyulan nemi kısa sürede sağlar.
  • Muhteşem parfümleştirilmiş bir kokusu vardır. Bu koku cildinizde, uzun süre kalır. Kıyafetlerinize de geçmesi mümkün.
  • El ve vücut temizliğinde kullanabileceğiniz kaliteli bir üründür. Yeterli miktarda aldığınız takdirde köpürterek uygulayabilirsiniz. Bol su ile durulanır.

Mis kokan vücut sabunlarının hepsi ve daha fazlasına indirimli fiyatı ile madamcoco.com üzerinden sahip olabilirsiniz. Tek tıkla mucizevi Hindistan cevizi ve Aloe Vera’nın cildinizde bıraktığı etkilere, tanık olabilirsiniz. 

RÉPERTOIRE Coconut El Ve Vücut Sabunu – 500 Ml

RÉPERTOIRE Coconut El ve Vücut Sabunu – 500 ml kokonat ve aloe vera aynı zamanda yasemin koku seçenekleri ile bulunur. Dekoratif bir üründür. Cildiniz için harika kokan aynı zamanda yüksek kalitede ürün aradığınızda, tercih edebilirsiniz. Cildinizi temizlediği gibi ardında hoş bir koku da bırakmaktadır. İçeriğindeki Hindistan cevizi cildin yenilenmesine ve esnekliğinin kazanmasına yardımcı olur. Hem çocuklarınız, hem de kendiniz için kullanabilirsiniz. Tercihen vücudunuz tercihan de el sabunu olarak ideal bir üründür. Harika kokusu evinizin içerisinde de yayılır. 

RÉPERTOIRE Argan El Ve Vücut Sabunu – 500 Ml

RÉPERTOIRE Argan El ve Vücut Sabunu – 500 ml, cildinizi şımartmak isteyeceğiniz de tercih edebileceğiniz en ideal üründür. Argan yağı, saf argan şeklinde bulunur. Hindistan cevizi yağının muhteşem zengin vitaminleri ile cildinizde üstün bakım oluşmaktadır. Cildinizi temizlerken içeriğindeki Hindistan cevizi ve argan yağının muhteşem kokusunu, doyasıya hissedebilirsiniz. %40’a varan indirimleri ile satın alabilirsiniz.


Eviniz için ihtiyaç duyduğunuz her ürüne tek tıkla ulaşmanız mümkün! Madame Coco.com.tr bünyesinde banyo, mutfak, sofra, dekorasyon ve ev yaşam için gerekli olan ürünleri online olarak satın alabilirsiniz. Madame coco güvenilir ev alışverişinde, en doğru adres!


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
266
eğlendim
güldüm güldüm
166
güldüm
şaşırdım şaşırdım
66
şaşırdım
beğendim beğendim
300
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir