Onu Mutlu Edin! İşte En Tarz Kız Çocuk Oyuncakları


Advertisements 1

Happy oyuncak, kitap, elektronik eşyalar, kişisel bakım, temizlik ve gıda üzerine A’dan Z’ye her türlü ürünün yer aldığı bir sitedir. İndirimli fiyatları ve fırsat ürünleri ile birlikte sıklıkla tercih edilmektedir. Çocukları için kaliteli ve sağlıklı oyuncaklar arayan ebeveynler ve beraberindeki diğer bütün ihtiyaçları için doğru adrestir.

Barbie 2020 Sarışın Mutlu Yıllar Bebeği GHT54

Barbie 2020 Sarışın Mutlu Yıllar Bebeği GHT54, Her kız çocuğunun olmazsa olmaz oyuncağı Barbie bebeklerdir. Bukleli sarı saçlar ve üzerindeki harika prenses elbise ile birlikte kız çocuklarının hayal dünyasında olan bir bebek. Barbie 2020 sarışın mutlu yıllar bebeği, balo elbisesi ve dikkat çeken uzun sarı saçları ile birlikte yapımında kullanılan malzeme ile de uzun yıllar boyunca rafta saklanabilir. Kız çocuklarının hayal dünyasını gerçekleştirmek isteyenler için Barbie oldukça bir mümkün bir oyuncak!

Barbie Bebek Bakıcılığı Oyun Seti

Barbie bebek bakıcılığı oyun seti, yanında bulunan küçük bebeği ile birlikte yer almaktadır. Barbie’nin renkli saçı ve üzerindeki kıyafeti ile birlikte kız çocukları farklı kıyafetler kullanarak oynayabilir. Barbie yanında bulunan minik bebeği ve bebeğin yatağı ile birlikte dikkat çekici bir oyun seti olarak yer alır. Barbie bebek bakıcılığı oyun seti, kız çocuklarına eğlendirirken aynı zamanda iki bebeğin bir arada yer alması ile heyecanlandırıcı bir oyuncak olarak bulunur.

Barbie Chelsea Piknikte Oyun Setleri

Barbie Chelsea piknikte oyun setleri, bir kız çocuğu için oldukça heyecanlı bir oyun seti olarak yer alır. Salıncak ve kaydırağın bir arada bulunduğu bir park yanında Barbie ve minik oyuncak ayısı ile birlikte tamamlayıcıdır. Barbie’nin üzerinde bulunan kıyafet canlı renkler ile oluşturulmuştur. Aynı zamanda evcil hayvanı oldukça sağlıklı bir şekilde yapılmıştır. Barbie’nin piknik oyun seti, uygun fiyatla yer alır. Aynı zamanda minik tasarımlarla hazırlanan detaylarıyla da içerisinde bulundurması, şirin bir görünüm oluşturur.

Advertisements 2

Barbie Muhteşem Bukleler

Barbie muhteşem bukleler, kız çocuklarının en sevdiği oyuncakları arasında yer edinir. Barbie’nin uzun sarı saçlarını kıvırmak, düzleştirmek, taramak, oyun seti içerisinde bulunan tokalar ile şekillendirmek oldukça eğlenceli olur. Barbie’nin saç yapımında kullanılan malzeme oldukça sağlıklıdır. Ve sağlam olduğu için kız çocukları oynarken hiçbir yıpranma olmaz. Dilediğince saçları tarayıp, sarıp aynı zamanda değiştirebilirler. Barbie muhteşem bukleler bebeği ile oynarken kız çocukları için zaman oldukça hızlı geçebilir.

Barbie Mutfakta Oyun Seti

Barbie mutfakta oyun seti, kız çocuklarına mutfağı sevdiren bir oyundur. Oyun seti içerisinde Barbie’nin eldiveni, mutfak seti, Barbie’nin önlüğü yer alır. Oyun seti içerisinde bulunan fırında Barbie’nin hazır pişmiş keki de bulunmaktadır. Barbie mutfakta yemek pişirirken, kız çocukları için oldukça eğlenceli bir hal alır. Oyun setinde kullanılan malzemeler, çocukların sağlığı için oldukça kaliteli malzemeler ile yapılmıştır. Aynı zamanda Barbie uzun ömürlü olarak kullanılabilen bir oyuncaktır. Happy sitesinde yer alan oyuncaklar, bu yüzden hem kız çocukları için hem de ebeveynleri için tercih edilebilecek ürünler olarak bulunur.

Pilsan Niloya Çay Seti

Pilsan Niloya çay seti, içerisinde 2 bardak, 2 çay fincanı, 2 kaşık, bir tepsi ve 1 adet sürahi ile birlikte hazırlanmış bir settir. Kaliteli malzemelerden yapılmış olması ile birlikte kız çocuklarının oldukça eğlendiği bir oyuncaktır.

Bütün bu yer alan oyuncaklar ile birlikte devamındaki birçok oyuncak için happy.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden farklı ürünler, farklı seçenekleri ile birlikte oldukça uygun fiyatta yer alır. Henüz ziyaret etmemişsiniz, hala geç kalmış sayılmazsınız!

Advertisements 3


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
33
eğlendim
güldüm güldüm
266
güldüm
şaşırdım şaşırdım
166
şaşırdım
beğendim beğendim
66
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir