Plaj Giyim Fırsatlarını Kaçırma; Dagi


Advertisements 1

Türkiye’deki iç giyim ve moda sektörünün linkler markaları arasındaki Dagi, sektöre önemli bir değer kazandırdı. Üretim kalitesi ve kapasitesi ile birlikte aynı zamanda benzersiz tasarım anlayışı bir araya gelerek trend tasarımları ortaya çıkarttı!

Düşük Bel Kiremit- Turkuaz Bikini Alt

Vücudu rahatsız etmeden konfor sağlayan düşük bel kiremit-turkuaz bikini alt ile benzersiz bir yaza hazır olun. Farklı bikini üstleri ile mükemmel kombinler oluşturma imkanını sağlayan ürün güneşin mutluluk veren enerjisini özgün kılan bir stil. Ürünün kumaşında kullanılan elestan klorlu suya karşı ürünün daha dayanıklı olmasını sağlıyor.

Her zaman ilk günkü görünümünü ve formunu koruyor. Poliamid yapısı sayesinde uzun süre kullanıma uygun olan ürün vücudu toparlayarak hareket özgürlüğü ve rahatlık sağlıyor.

Advertisements 2

Kalın Askılı U Yaka Kiremit-Turkuaz Mayo

%88 polyamid ve %12 elestan kumaş ile nefes alan bir yapıya sahip olan kalın askılı U yaka kiremit-turkuaz mayo sabit kap ve sabit askı özellikleri ile öne çıkıyor. Hızlı kuruma imkanını sağlayan ürün vücudu sararak hareket özgürlüğü ve rahatlık gibi konforlu bir deneyim kazandırıyor. Bakım ve kullanım talimatına uyulduğu sürece uzun yıllar kullanılabilen üründe özellikler tercih edilmesini sağlıyor.

Kaplı Volanlı Marin Bikini Üst

Yumuşak kumaş yapısı sayesinde plajda kombinler için önemli bir fark yaratan kaplı volanlı marin bikini üst zarifliği ile öne çıkıyor. Desteksiz ve balensiz göğüs kabı sayesinde mükemmel bir tutuş sağlanırken hızlı kuruyan kumaşı kullanım kolaylığı sunuyor.

Plaj kombinlerinin vazgeçilmezi olan ürün, form gücü ve konforu ile kendini kanıtlıyor. Ter ve güneş kremlerinin yanı sıra klora karşı dayanıklı olması uzun süre görünümünü ve konforunu korumasını destekliyor. Nefes alabilen kumaş teknolojisi ve tasarımı ile kadınların plajda ayrıcalıklı ve şık olmasına yardımcı oluyor.

Her kadının ihtiyacına göre uygun desen ve modern seçeneklerine sahip olan Dagi her zaman olduğu gibi rahatlık ve konforu plaj koleksiyonlarında da da ön planda tutuyor. Türkiye’de iç giyimin önemli bir temsilcisi olan firmanın tüm ürünlerini dagi.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz!

Advertisements 3


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
201
eğlendim
güldüm güldüm
101
güldüm
şaşırdım şaşırdım
334
şaşırdım
beğendim beğendim
236
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir