Sabahlarınızı Keyiflendirecek 6 Kahvaltı Takımı


Sizin de bildiğiniz gibi bir yemeği lezzetli kılan en önemli etkenlerden birisi sunumları olur. Yani bir yemek ne kadar iyi sunulursa ondan alınarak keyif daha fazla olacaktır. Bernardo da daha keyifli kahvaltılar yapabilmeniz için yeni kreasyonunu hayata geçirerek sizleri mükemmel kahvaltı takımları ile baş başa bırakır.

White

Toplamda 6 kişilik olan ve 36 parçaya sahip olan bu kahvaltı takımı gören herkesin ilgisini çekmeyi başarır. Öyle ki alışılmış tek renk teması yerine uyumlu ve paralel bir şekilde ilerleyen harika çizgiler ile White serisi farklı tasarıma sahip kahvaltı takımları arasında yer alır. Porselenden yapılan White serisi aynı zamanda çizilmelere ve kırılmalara karşı dayanıklıdır. Bu da demek oluyor ki kahvaltı bittikten sonra kolay bir şekilde bulaşık makinesine yerleştirebilirsiniz.

Bari

Bir başka alışılmışın dışında tasarım olan Bari eğlenceli tasarımları ile dikkatleri üzerine çekiyor. 6 kişilik olan ve toplamda 26 parçayı barındıran bu kahvaltı takımı tuzla fincanlıktan çay tabağına kadar ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi bünyesinde bulunduruyor. Renkleri ve baskıları hiçbir şekilde solmayan ve de bu yüzden bulaşık makinesinde yıkayabilmek için elverişli olan bu ürünleri tercih ederek siz de sabahlarınızı keyifli hale getirebilirsiniz.

Vintage Blue

30 parçadan oluşan ve toplamda 6 kişilik olan Vintage Blue eskinin nostaljisini sürdürmeye devam ederken günümüz trendlerini de yansıtmayı başarıyor. Üzerinde bulunan renkli ve zarif işlemeler sayesinde yemek sunumları her zaman olduğundan daha canlı bir hal kazanır. Tıpkı diğer modellerde olduğu gibi Vintage Blue da solmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklı olup bulaşık makinesinde yıkayabilmek için elverişli ürünler arasında bulunur.

Mozaic

Adından da anlaşılabileceği gibi mozaik tasarım sizlerle buluşturan bu kahvaltı takımı küçük davetlerinizde veya hafta sonu ağırlayacağınız misafirlere mükemmel sunumlar yapabilmek için size fırsat verir. Sadece misafirler için değil gündelik kullanım bakımından da oldukça ideal olan bu ürünler toplamda 32 parçadan oluşur. 6 kişilik bir kapasitesi bulunduğu için yemek sofrasında ihtiyaç duyulan her şey bu bu kahvaltı takımı içerisinde bulunur. İçeriğini daha yakından inceleyecek olursak Kayık tabak, servis tabağı, yumurta tabağı, fincan tabağı, tuzluk, biberlik ve reçellik olmak üzere sofrada ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi barındırdığını görebilirsiniz.

Nuvola

Çiçekli desenleri ile romantik bir ortam oluşturabilmek için mükemmel bir tercih olan Nuvola kahvaltı takımı günümüzde pek çok kişinin çeyizinde yer alır. Bununla da kalmayıp yeni bir heyecan isteyen ya da değişiklik yapma arzusu içerisinde olan kişilerin ilgisini çeker. Kahvaltı sofrasında ihtiyaç duyulabilecek her türlü gereci bünyesinde barındırdığı için mükemmel uyuma sahip olan sunumlar hazırlama imkânı bulabilirsiniz. 6 kişilik olan ve toplamda 26 parçayı bünyesinde barındıran Nuvola kahvaltı takımları Fincan, fincan tabağı, servis tabağı, tuzluk, biberlik, zeytinlik ve kayık tabak olmak üzere kahvaltı sofralarında sunum için size gerekli olan her şeyi barındırıyor.

Jade

Tıpkı adı gibi oldukça şık ve zarif bir tasarıma sahip olan Jade birçok kişinin ilk görüşte ilgisine çeken ve sahip olmak istediği kahvaltı takımlarından birisidir. 6 kişi için özel olarak tasarlanmış olan Jade kahvaltı takımı aynı zamanda 26 adet parçayı bünyesinde barındırır. Bulaşık makinesi, mikrodalga fırın ve elde yıkama için ideal olan bu kahvaltı takımı hiçbir şekilde üzerindeki baskılarda solma veya yıpranma sorunu oluşturmaz.

Kaliteli ve şık mutfak ürünlerini sizlerle buluşturan Bernardo her öğünde olduğu gibi kahvaltı için de harika sunumlar yapabilmenize yardımcı olur.


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
272
eğlendim
güldüm güldüm
168
güldüm
şaşırdım şaşırdım
67
şaşırdım
beğendim beğendim
305
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir