Tarzı Yakalayın! Birbirinden Özel 5 Tamamlayıcı Mobilya


Dekopasaj, evinizde eksik olan, ancak bulunduğu yerde tamamlayıcı bir ürün olarak yer edinen mobilyalar için tercih edilen bir markadır. Oturma odası, yatak odası, mutfak ve evin diğer bölümlerinde bulunması gereken her türlü tamamlayıcı mobilyanın yer aldığı marka. Aynı zamanda uygun fiyatları ile birlikte sizleri bekliyor!

Pirinç Ayaklı Mermer Orta Sehpa

Pirinç ayaklı mermer orta sehpa, kusursuz bir şekilde salonda yer alması gereken bir sehpa. Yapımında kullanılan mermer ile birlikte aynı zamanda şık bir görünüm oluşturmaktadır. Geniş salonlarda yer edinebilen ve beraberinde görünüm olarak da dikkat çekici olması ile birlikte tamamlayıcı bir mobilya olarak yer edinir. İç mekan tasarımında, dekorasyona önem verenlerin tercihi olarak yer alır. Pirinç ayaklı mermer orta sehpa, aynı zamanda kullanışlı olması ve tasarımındaki fark ile modern bir üründür.

TV Ünitesi

Tv ünitesi, yaşam alanı içerisinde tamamlayıcı bir etki olarak yer alır. Yalnızca ev için değil aynı zamanda ofis için de kullanılabilir. Yapımında kullanılan malzeme ile birlikte uzun süre kalıcı bir olarak yer edinen üründür. Geniş olması ve farklı çekmeceli bölümleri olması ile birlikte kullanış olarak kadınların tercihinde olmaktadır. TV ünitesi, bir evde olmazsa olmaz  üründür. Uygun fiyatı ile birlikte sitede yer alırken aynı zamanda farklı bölümlerinin olması iç dekorasyonda güzel bir görünüm elde eder. Salonda, oturma odasında kesinlikle tamamlayıcı bir ürün olarak bulunur. Alanı farklı gösterirken, her yere uygun renk modeli ile de kişilerin beğenisi de kazanır. Ev içerisinde bütünlük sağlamak isteyenlerin tercihi olmaktadır.

Aslan Ayaklı Mısır Vitrin

Aslan ayaklı mısır vitrin, nostalji sevenlerin kesinlikle tercihi olmaktadır. Görünümündeki otantik tasarımı ve ev içerisinde farklı bir tarz olarak yer alması ile birlikte dikkat çekici bir ürün. Ayaklarının aslan şeklinde olması beraberinde geniş bölümlü dolapları, vitrinin cam bölümü ile birlikte kesinlikle nostaljik ve ilgi çeken bir tamamlayıcı üründür. İçerisine yerleştirilen farklı tasarımlarda ürünler ile birlikte ev içerisinde gözleri üzerine çekecektir. Aslan ayaklı mısır vitrin, yapımında kullanılan malzeme, solmayan rengi ve oldukça kullanışlı olması ile birlikte evin havasını da değiştirir. Misafir odası, oturma odası ya da tercihen evin giriş bölümlerinde yer edinebilir. Nostalji sevenlerin, otantik bir alan oluşturmak isteyenlerin ilgisini çekebilecek bir ürün!

Aslan Ayaklı Aynalı Konsol

Aslan ayaklı aynalı konsol, yapımında kullanılan malzeme ile birlikte oldukça sağlam bir tamamlayıcı üründür. Hem görünüm olarak hem de kullanışlı olması ile evini sevenlerin dikkatini çekecektir. Aslan ayaklı aynalı konsol, 3 farklı dolaplı göz seçeneği ve aynalı olması ile birlikte misafir odasında şık bir görünüm oluşturur. Farklı objelerle de tercihen zevkinize uygun olarak zenginleştirebilirsiniz.

Antika Kastamonu İşi Kütüphane Kitaplık Şerbetlik

Antika Kastamonu işi kütüphane kitaplık şerbetlik,  2 açık bölümlü ve 1 kapaklı dolap özelliği ile bulunur. Tercihen kitaplık olarak da kullanılabilir. Tercihen de şerbetlik olarak da kullanılabilir. Antika Kastamonu işi kütüphane kitaplık şerbetlik, farklı görünümü ile birlikte evin köşe bölümlerine dikkat çekici bir ürün olarak yerleştirilir. Aynı zamanda ev içerisinde kullanılacak diğer mobilyalar ile birlikte de uyumlu bir tasarım oluşturulabilir. Dekopasaj içerisinde yer alan her türlü ürün ile evler şimdi daha şık!

Bütün bu ürünler ve her evde olması gereken tamamlayıcı tarz mobilyaların hepsi ve daha fazlası Dekopasaj’da! Sizde evinize Dekopasaj ile bir dokunuş yapmak istiyorsanız, https://www.dekopasaj.com/ bir tık kadar uzağınızda.


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
166
eğlendim
güldüm güldüm
66
güldüm
şaşırdım şaşırdım
300
şaşırdım
beğendim beğendim
200
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir