Tarzınızı Yansıtacak 9 Kitaplık Modeli; Vivence


Kitaplık bir evin olmazsa olmaz dekorasyon parçaları içerisinde yer alıp evinizin daha derli toplu durmasını mümkün kılar. Bu nedenle günümüzde neredeyse bütün ev sahipleri tarafından tercih edilip kendisini vazgeçilmezler listesine ekletmeyi başarmıştır. Vivense de harika tasarıma sahip olan ve neredeyse herkesin zevklerine hitap edebilecek kitaplık modellerini sizlerle buluşturarak dekorasyonunuza katkıda bulunur.

Nala Kitaplık 

Kitaplık modellerine göz atınca karşımıza çıkan ilk ürün olan Nala oldukça sofistike bir tasarıma sahiptir. Bununla birlikte kubbe şeklindeki üst tasarımı yerleştirilen bütün ortamlara uyumlu olmasını sağlar. Dört gözlü yapısı sayesinde birçok kişinin kitap saklama ihtiyacını karşılayacak bu ürün ile siz de evinizi dekore etme imkanı bulabilirsiniz.

İzel Country

Harika tasarımı ve çizgileri ile dikkat çeken bir diğer model ise İzel Country olarak bilinir. Tasarımı yakından inceleyecek olursak sadelik felsefesinin yürütülüp can bulmuş hali olduğunu söyleyebiliriz. Öyle ki renk seçimi sadece beyazla sınırlı kalıp oldukça estetik bir görünüm kazandırılmış. Dolaplı ve gözlü olmak üzere iki farklı saklama alanı sunması ise bu ürünü fonksiyonel hale getirmiş.

Amara Çok Amaçlı Dolap 

Evin içerisinde bulunan sınırlı sayıdaki kitabı organize etmek ve düzen içerisinde sunabilmek için tercih edebileceğiniz en iyi yöntem Amara çok amaçlı modeli olacaktır. Yakından incelediğimiz zaman iki tanesi kapalı olmak üzere üç farklı saklama alanı bulunan bu ürünün oldukça şık bir görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Amara Kitaplık

Ev içerisinde bulunan birçok kitabı kolay bir şekilde bünyesinde barındırabilecek olan Amara kitaplık eşsiz tasarımı ile dikkat çekiyor. Kapalı ve açık olmak üzere birçok farklı göze sahip olması kullanım alanını genişletir. Böylelikle hem estetik bir görünüm kazandırabilmek için çeşitli aksesuarlar ile dekore edebileceğiniz gibi hem de kitaplarınızla birlikte sergilemek istediğiniz eşyalarınıza yer verebilirsiniz.

Lola Pirinç Kitaplık

Son zamanlarda oldukça trend olan ve özellikle televizyon yapımlarında sık sık karşımıza çıkan kitaplık modeli Lola pirinç kitaplık olarak bilinir. Modeli daha yakından inceleyecek olursak ahşap yerine pirinç malzemeden üretildiğini görebiliriz. Bu da hem yerleştirildiği ortama daha aykırı bir görünüm kazandırır hem de alışılmışın dışına çıkma olanağı veriyor. Diğer yandan oldukça geniş bir iç hacme sahip olması bünyesinde pek çok kitabı barındırabilme imkânını sizlere sunuyor.

Tutku Kitaplık

Farklı tasarıma sahip olan bir başka ürün ise Tutku kitaplık olarak göze çarpar. Normal kitaplıkların aksine farklı bir tasarıma sahip olan bu ürün özellikle çizgisel yapısı ile dikkat çekiyor. Modeli yakından inceleyerek olursak alışılmış düz çizgilerin ve birbirine paralel ilerleyen hatlar yerine bağımsız olarak ilerleyen tasarımın öne çıktığını görebilirsiniz.

Alaska Kitaplık

Özellikle saklamalı konusunda sıkıntı çeken ve kitaplık alırken büyük kapasiteli ürünlere ihtiyaç duyan kişilerin ilk tercihi Alaska kitaplıktır. Ofis dolabı olarak da yaygın olarak tercih edilen bu kitaplık modeli çok amaçlı olması ile göze çarpıyor. Kapaklı ve kapaksız olmak üzere birçok gözü bünyesinde barındıran bu kitaplık modeli aynı zamanda iki adet çekmeceyi sizlere sunar.

Parcel Ahşap Kitaplık

Üç ayak bir tasarıma sahip olan Parcel ahşap kitaplık son zamanlarda oldukça popüler olan sorulardan birisi olup farklı tasarımı ile dikkat çekiyor. Kitaplık olarak kullanılabileceği gibi aynı zamanda aksesuarları yerleştirmek ve odayı farklı bir şekilde dekore edebilmek için de yaygın olarak tercih edilir.

Story Ahşap Kitaplık  

Masallardan fırlamış gibi eski bir tasarımı andıran yapısı ile gören herkesin ilgisini çeken bu model neredeyse her dönemde olduğu gibi günümüzde de oldukça popülerdir.

Kaliteli ve eşsiz tasarıma sahip olan kitaplık modellerini sizlerle buluşturan Vivense’yi ziyaret ederek siz de bu ürünlere kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz.


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
66
eğlendim
güldüm güldüm
300
güldüm
şaşırdım şaşırdım
200
şaşırdım
beğendim beğendim
100
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir