Tasarım Kahve Fincanları Bernardo Farkıyla!


Misafirlerinize ya da sevdiğiniz dostlarınıza muhteşem kahve sunumları yapmak istediğiniz takdirde bunu Bernardo farkı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bernardo ile harika tasarlanmış özel kahve fincanlarını siz de tercih edebilirsiniz.

Kelebek Desenli 6 Kişilik 12 Parça Fincan Takımı

Kelebek desenli 6 kişilik 12 parça fincan takımı, ailenize ya da misafirlerinize harika sunumlar oluşturabilmeniz adına yer ediliyor. Kelebek desenli olması ile birlikte hem fincan hem de fincan altlığı birbiriyle uyum içerisindedir. Renklerinin ihtişamıyla bulunan fincanın genel olarak görünümü, mutfağınızda da sizi yansıtır. Ürün pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Bulaşık makinesindeki deterjanlarla birlikte lekelenme olması mümkün değildir. Uzun süreli olarak kullanıma dayanıklı olduğu gibi eldeki tutumuyla da kesinlikle rahattır. Fincan takımında farklılığı ve özel tasarımı sevenlerin tercihi olurken, mutfağınızda da kesinlikle yer edilmelidir. 

Elephant 6 Kişilik Türk Kahve Fincan Takımı

Elephant 6 kişilik Türk kahve fincan takımı, kahve altında oldukça ihtişamlı bir fil deseniyle yer ediniyor. Mat bir görünüme sahip olduğu gibi mutfak ürünlerinde farklılığı sevenlerin tercihidir. Fincan altlığının kenarı ve fincanın sap kısmıyla ağız bölümünde altın rengindeki bir detay yer ediniyor. Fincan altındaki fil deseni ise birbirinden farklı renklerin karışımı ile ortaya çıkmıştır. Sadelikten uzak aynı zamanda şıklığı sevenlerin tercihidir. Mutfağınızda özel bir konuma sahip olurken muhteşem kahve sunumlarınızda kesinlikle tercih edebilirsiniz. 

Yemen 6 Kişilik 12 Parça Kahve Fincan Seti Gri

Kahve severler güne damaklarda doyumsuz lezzetiyle yer edilen kahvelerini içerken bunu birbirinden farklı kahve fincanları ile yaşadıkları takdirde daha harika bir hale gelir. Güne güzel başlarken Yemen 6 kişilik 12 parça kahve fincan seti gri renk seçeneğiyle sizin de seçiminiz olabilir. Porselen malzeme ile yapıldığı için içeriğindeki kahvenin tadında herhangi bir değişiklik olmaz. Uzun süreli olarak kullanıma uygundur. Gri renk seçeneği ile birlikte beyaz ve siyah detaylarla yer edilen çiçek sembolleri bulunuyor. Hem fincan altlığında hem de fincanın kendisinde bulunan desenler, daha farklı ve özel bir tasarıma sahip olduğunun belirtisidir. Elde ya da tercihen bulaşık makinesinde yıkandığı takdirde desenlerin gitmesi, silinmesi ya da bunun gibi istenmeyen sonuçların yaşanılması kesinlikle mümkün değildir. Dilediğiniz gibi kahvenizi içerken sunumuyla da kendinizi şımartmanın tam zamanı!

Ivaza 6 Kişilik Türk Kahve Fincan Takımı

Ivaza 6 kişilik Türk kahve fincan takımı mat, bordo renk seçeneğiyle de yer ediniyor. Dekorlu bir yapısı olduğu gibi oldukça özel bir tasarıma sahiptir. Fincanın asıl görünümü beyaz saf bir renktedir. Ağız kısmı ve sapında altın rengi detaylar yer edilir. Bu fincanı sadelikten uzaklaştırarak daha şık bir görünüme sahip olmasını sağlamıştır. Fincan altlığı ise çiçeksi ve mat canlı renklerle tasarlanmıştır. İkilinin muhteşem uyumu, harika kahve sunumları hazırlanmanız da oldukça güzel bir görünüm yakalar. 

Rhoda 4 Kişilik 8 Parça Porselen Çay Fincanı Takımı

Rhoda 4 kişilik 8 parça porselen çay fincanı takımı gerek çay sunumlarınızda, gerekse kahve sunumlarınızda kullanabileceğiniz bir üründür. Harika bir tasarıma sahip olduğu gibi tipografik desenlerle süslenmiştir. Çayını cam bardakta ya da cam malzeme ile yapılmış fincanlarda tüketmek istemeyenler için porselen bir yapısı bulunur.

Birbirinden farklı tasarıma sahip olan kahve fincanları mutfağımızda özel bir konuma sahip olurken misafirlerinizi muhteşem sunumlar hazırlamanızı sağlar Bernardo nokta com kahve fincanlarını oldukça indirimli ve kampanyalı fiyatları ile online bir şekilde satın alabilirsiniz


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
66
eğlendim
güldüm güldüm
300
güldüm
şaşırdım şaşırdım
201
şaşırdım
beğendim beğendim
100
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir