Tasarımlarıyla Sizi Büyüleyecek 8 Çanta Modeli; Trendyol


Advertisements 1

Geçmişten günümüze çantalar kadınların en büyük aksesuarları olup yeni trendler ile birlikte çok daha kullanışlı ve şık hale gelmiştir. Yeni çıkan çanta modellerini incelediğimiz zaman birçok kişinin zevklerine uyumlu olabilecek modelleri kolaylıkla bulabildiğini görüyoruz. Biz de sizin için bu içerikte tasarımı ile aklınızı başınızdan alacak ve Trendyol güvencesiyle sizlerle buluşan 8 çanta modellerine yer verdik.

Shule Bags

Deri çanta modelleri içerisinde bulunan Shule Bags eşsiz tasarımı ile birlikte görenlerin dikkatini çeker. Diğer yandan kullanışlılığı ile de hemen ön plana çıkıp özellikle gün boyunca aktif olan kişilerin oldukça işine gelir. Sırt çantası konsepti ile tasarlanmış bu model günümüzde pek çok kadının dolabında kendisine yer edinir.

Güce 

Birçok farklı amaç için tasarlanmış olan güce çanta modeli şık zincirleri ile birer tasarım harikası olur. Çantayı yakından inceleyecek olursak birçok kullanım amacı için uygun olduğunu kolay bir şekilde görebiliriz. Hem el hem sırt hem de omuz çantası olarak kullanabileceğiniz bu model neredeyse her türlü kıyafet ile kolay bir şekilde kombinlenir.

Arwenbagstore

Unisex olarak oluşturulmuş olan Arwenbagstore özel tasarım çantalar farklı kullanım alanları ile göze çarpar. Uygun fiyatı ile de kullanıcılarını memnun eden Arwenbagstore aynı zamanda oldukça eğlenceli bir tasarıma sahiptir. Hem sırt hem el hem de tek omuz olarak kullanılabilen bu çanta modeli günümüzde birçok kadın tarafından tercih edilip kendisine geniş bir kullanım aralığı buluyor.

Madamra

El ve omuz çantası konsepti ile tasarlanmış olan bir başka model ise Madamra olarak öne çıkar. Madamra çantaların en çok beğenilen noktası gündelik kullanım, hafta sonu gezileri ve okula gidebilmek gibi farklı amaçlar için uygun olmasıdır. Hem düz hem de çapraz olarak kullanabileceğiniz bu çanta modelini neredeyse bütün kıyafetleriniz ile kolay bir şekilde kombinleyebilirsiniz.

Advertisements 2

Beverly Hills Polo Club

Adından da anlaşılabileceği üzere Beverly Hills ünlülerinin tercihi olan Polo Club şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çeker. Geniş iç hacmi ile birçok kullanım ihtiyacını kolaylıkla karşılayan bu çanta modeli her yaştan kadın için uygun bir ürün olarak bilinir.

BAGzy

Omuz çantası konsepti ile üretilmiş olan BAGzy aynı zamanda eğlenceli tasarımı ile göze çarpar. BAGzy çantalarının günümüzde yaygın olarak tercih edilmesinin nedeni ise neredeyse her türlü kıyafet ile kolay bir şekilde kombinlenmesi olur. Şık ve göz alıcı tasarımlar sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu çanta modeli aynı zamanda konforlu olması ile de bilinir.

Mamamra

Bir başka çapraz çanta modeli olan Mamamra deri tasarımı ve zincirli kapağı ile öne çıkıyor. Deri malzeme kullanılarak üretilen Mamamra çantalar geniş iç hacmi ekstra cepleri ile kolay kullanım sunar. Şıklığı ve kullanışlılığı ile dikkatleri üzerinde toparlayan bu model ile siz de girdiğiniz her türlü ortamda şık görünmeyi başarabilirsiniz.

Pierre Cardin Pro

Çanta denilince akıllara gelen ilk markalardan birisi olan Pierre Cardin, Pro modeli ile kullanımı kolay ve şık sırt çantalarını sizlerin beğenisine sunuyor. Okul, iş ve gündelik yaşam için oldukça uygun olan bu çanta modelleri aynı zamanda uzun kullanım sonucu kadınların en büyük sorunu olan sırt ağrılarından sizi kurtarır.

Önermiş olduğumuz bu çanta modelleri hem çok fazla rağbet gören hem de pek çok kişinin dolabımda kendisine yer edinen ürünler arasında bulunur. Trendyol güvencesi ile sizlerle buluşan bu eşsiz çantalara siz de uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Advertisements 3


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
300
eğlendim
güldüm güldüm
200
güldüm
şaşırdım şaşırdım
100
şaşırdım
beğendim beğendim
333
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir