Vivense, Şık Ve Elegan Çizgilerle Tarzı Yansıtıyor!


Advertisements 1

Ana yatırımcısı Actera Group olan Vivense, hayatın tüm renklerini imzalı koleksiyonu ile evlere getiriyor. Koltuk takımlarından sehpalara, dolap çeşitlerinden yatak odası takımlarına, lambaderden kitaplığa, televizyon ünitesinden halıya, çalışma masasından sandalyeye, perdeden yatak ve pufa kadar birçok farklı kategoride özenle tasarlanan ürünler teknolojinin en iyi deneyimlerini sunuyor.

Lizbon Koltuk Takımı 

3+1’den oluşan Vivense Lizbon koltuk takımı doğal içerikli kumaştan üretildi. Silinebilen ve kuru temizleme yapılabilen keten dokulu kumaş yapıya sahip olan ürün, sırttan yatmalı yatak mekanizmasına sahip. Yatak halinde boyutu 90* 180 cm’dir. İskelet malzemesinde gürgen ağaç kullanılan üründe oturum yumuşaklığı orta-sert düzeydedir. Minder malzemesi 28 DNS süngerden üretilmiş olup sırt minder malzemesinde de aynı şekilde sünger kullanılmıştır. 2 adet kırlentisi bulunmasının yanı sıra aynı zamanda 17 santim yükseklikteki ayaklar siyah renktedir. Üçlü koltuğun genişliği 222 cm, yüksekliği 77 cm, derinliği ise 92 cm’dir. Berjer 75 cm genişlik, 90 cm derinlik ve 82 cm yüksekliktedir.

Madrid Koltuk Takımı Lacivert

Bir berjer ve bir üçlü koltuktan oluşan takım içeriği ile öne çıkan Madrid koltuk takımı gürgen ağacı kullanılarak üretildi. Poliüretan ve akrilik türevlerden oluşan polyester içerikli kumaş yapısı bulunan ürünün kumaş özelliği yumuşak dokulu ithal örmedir. Yataklı ve orta sert oturum yumuşaklığı bulunan üründe yatak ölçüsü 115 x 180 cm’dir. Silinebilen kumaş yapısı ile dikkat çeken ürün lacivertin asaletini yansıtıyor. Berjer rengi bora 1702 olan koltuk takımı yerden yüksek ayak, geniş kol ve yüksek sırtlı modeli ile konfor ve rahatlık sunuyor.

Jazz Koltuk Takımı Kumaş Değişimli

Advertisements 2

3 + 1 den oluşan Jazz koltuk takımı kumaş değişimi modelin üretimi poliüretan ve akrilik türevlerden oluşan polyester içerikli kumaştan gerçekleştirildi. Silinebilen yumuşak dokulu ithal örme kumaştır. Üçlü koltuğun yatak özelliği öne çıkarken sırttan yatmalı yatak mekanizması ile rahatlık ve konfor sunuyor. Kayın ve köknar ağacından üretilen iskelet malzemesi, yumuşak oturum ile 35 DNS soft süngerden oluşan minder özelliklerine sahip.

Anka Koltuk Takımı

Yerli dokuma kumaşın kullanıldığı polyester karışımlı keten görünümlü yapıya sahip olan Anka koltuk takımı, 1 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjerden oluşuyor. Gürgen ağacı kullanılan üründe üçlü koltuk yataklı fonksiyon özelliğinin yanı sıra aynı zamanda L24 sırt mekanizması ile yatak olma özelliğine sahip. Sırt minderi olarak üçlü koltukta 5 cm sünger ile kuş tüyü kullanılan ürünün oturum minderi malzemesi ise 30 DNS hyper sünger özelliğindedir. Ayak malzemesi ahşap olan ürünün ayak rengi cevizdir. Kumaşın bakım ve temizliğinde önerilen ağartıcı kullanılmadan nemli bez ile yüzeysel olarak silinmesidir.

Still Koltuk Takımı Kumaş Değişimli

Keten kumaş kullanılan içeriğe sahip olan Still koltuk takımı kumaş değişimli, bir krem üçlü koltuk ve bir berjerden oluşmaktadır. Kumaşın özelliği yüzde 30 pamuk ve yüzde 70 polyesterdir. Mekanizma özelliği üçlü koltukta sırttan tek-yat mekanizmadır, iskelet malzemesinde fırınlanmış gürgen ağacı kullanıldı. Ayak malzemesi siyah metal malzeme olan ürünün oturum minderi malzemesi 30 DNS süngerdir. Döner berjerin oturum derinliği 60 cm, üçlü koltuk ve ikili koltuğun oturum derinliği ise 63 cm’dir.

Salonlara hava katmak için özel olarak tasarlanan ve Vivense imzasını taşıyan koltuk takımı modelleri içerisinde her zevke uygun ürün bulmak mümkün. Tasarımları ile göz dolduran modern koltuk takımları için https://www.vivense.com ziyaretinizi bekliyor.

Advertisements 3


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
200
eğlendim
güldüm güldüm
103
güldüm
şaşırdım şaşırdım
335
şaşırdım
beğendim beğendim
233
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir