Yazlık Çoraplar Çorap Toptancısı’ndan!


Advertisements 1

Bebeğinize, eşinize, kendinize; hem kışlık hem yazlık, aradığınız her renk ve desen çoraplar coraptoptancisi.com – Yazlık Çoraplar Çorap Toptancısı’ndan!

Bolero Bebek 2’li Bambu Külotlu Çorap

coraptoptancisi.com bebeklerinizin ayaklarını sıcacık tutarken, bambu yapısı sayesinde de doğal olarak yumuşacık dokunuşa sahiptir.

Bolero Bebek 2’li Bambu Külotlu Çorap, 2li renk çorap paketi olarak kullanıma sunulmuş bir üründür. Fuşta ve gri renk ile saks ve gri renkleri bünyesinde barındırır. Size ise zevkinize göre ürünü seçmek kalacaktır. Ürün kumaş malzemesi %80 bambu ağaçlardan imal edilmiştir. Geriye kalan ufak yüzdelik kısımlar ise polyamid ve elastik malzemeler sayesinde çorabın daha esnek olmasına katkı sağlar.

Bolero Erkek 6’lı Lüks Yazlık Bambu Çorap

coraptoptancisi.com erkek bireyler için üretilip satışa sunulmuş toplu ürünler arasında yer alır.

Bolere erkek 6’lı lüks yazlık bambu çorap, bambu malzemenin konforunu yaşatarak; ayaklarınızın yere yumuşacık temas etmesi hususuna yardımcı olacaktır. Ürün renkli paketlere sahip olup, tercihinize göre renk seçimleri yapılabilir. Çorapların ön kısmı olan burnu, dikişsiz yapıya sahiptir. Bu sayede ayaklarınızı rahatsız edecek bir his oluşturmaz. Malzeme %80 bambu özleri ile üretilmiş olup, esneklik kazandırması açısından ise kalan kısmına farklı malzemeler de eklenmiştir.

Bolero 3’lü Premium Görünmez Kısa Patik Çorap

coraptoptancisi.com ayakkabı içlerine giyildiğinde görünmeyen yapıda ve özellikle genç kesimin daha çok tercih ettiği modeller arasında yer alan ürünlerini, satışa sunmuştur.

Advertisements 2

Bolero 3’lü Premium görünmez kısa patik çorap, kaliteli malzemeden üretilmiş olup terleme yapmaz. %80 pamuk ağırlıklı ipten imal edilmiştir. Geriye kalan yüzdede ise polyamid ile elastan malzemeler kullanılmıştır. Kısa yapıda olup, spor ayakkabılarınız üzerinden çıkarak; özellikle genç kesimin sevmediği çoraplı görünüme engel olur. Ürün, kaymaz özellik kazandırılması açısından; topuk bölgesinde bulunan kaydırmaz silikonlara sahiptir. Çoraplar, dikişsiz burun olarak imal edilmesi sebebi ile ayaklarınızı rahatsız etmez.

Bolero 5’li Kabartma Desenli Erkek Bambu Çorap

coraptoptancisi.com çok fazla ürün çeşit ve deseni ile siz değerli müşterilerinin ayaklarını ısıtıyor. Bambu, pamuk gibi kaliteli malzemelerden imal ettiği ürünleri sayesinde ise tercih edenleri memnun bırakıyor.

Bolero 5’li kabartma desenli erkek bambu çorap, kutulu paket halinde size ulaşacak. Ürün, %80 gerçek bambu malzeme ile imal edilmiştir. Geriye kalan elastik yapıda malzeme ise; ayağı kavrayarak daha esnek bir ürün olmasına katkı sunar. Bambunun yumuşaklığı ve dokusu ayaklarınıza konfor sunarken; jakarlı kabartma deseni ise kombinlerinize şıklık katmanıza yardımcı olacaktır. Burun yapıları dikişsiz olarak tasarlanmıştır, bu sayede en ince ayakkabılarda dahi ayaklarınızı rahatsız ettirecek bir his oluşturmaz.

Colorcool Bayan Beyaz Fitilli Avokadolu Çorap

coraptoptancisi.com yeni nesil ve yeni sezon ürünleri ile trende de uyuyor. Avokado deseni birçok alanda kullanıldığı gibi, çoraplarda da hoş bir görsel sunar.

Colorcool bayan beyaz fitilli avokadolu çorap, %80 penye pamuk yapıda olup ayaklarınızı terletmez. Nem emer yapıya sahip olup, pamuğun sağlıklı oluşu sayesinde ayaklarınız ise rahat eder. Ürün tüylenme ve tiftiklenme yapmayacak yapıda imal edilmiştir. Ürünün, %2 Elastan yapısı ise ayaklarınızı keyifli bir şekilde sararak; esneklik sunar. Ürün beyaz renkte olup, üst kısmı fitilli yapıdadır. Yine avokado modeli de çorabın üst kısımda bulunur.

Çorap ihtiyacınız mı var? Aranılan her ürünü, tek ya da toptan alabilme imkanı sunan coraptoptancisi.com ile kışın ayaklarınız sıcacık; yazın ise ter ve kötü kokulardan koruyucu olacak.

Advertisements 3


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
200
eğlendim
güldüm güldüm
100
güldüm
şaşırdım şaşırdım
333
şaşırdım
beğendim beğendim
234
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir