Yazlık Pijama Takımları Dagi


Advertisements 1

Dagi hazır giyim sektöründe kalitesi, müşteri memnuniyeti ve yenilikçi yaklaşımıyla popülaritesini korumaktadır. Siz de, farklı kategorilerde ayrılmış ürün seçeneklerinden kendinize en uygun olanını sistem üzerinden tercih edip online alışverişin keyfini dilediğiniz şekilde çıkartabilirsiniz. Tarzınızı yansıtırken, aynı zamanda şıklığı yakalamanız mümkün!

Sarı Desenli Pijama Takım

Sarı desenli pijama takımı, farklı beden ve uygun fiyatı ile beraber sistemde sunuluyor. Yaz aylarında sizi terletmeyen rahat bir ürün arıyorsanız, bu pijama takımı oldukça idealdir. Üst takımında çiçek desenleri bulunuyor. Alt takım oldukça sadedir. Fakat görünümüyle de, ne kadar rahat olduğunu anlayabilirsiniz. Online olarak hemen şimdi sipariş edebilirsiniz.

Siyah Pijama Takım

Siyah pijama takımı, kendi bedeninize uygun seçenekleri ile bulunmaktadır. Tercihini siyah ve sadelikten yana kullanmak isteyenler için ideal bir ürün. Yaka ve düğme detayları bulunuyor. Üst kollarının manşetlerinde ve pantolonun manşetlerinde minimal detaylara yer verilmiş. Bu da ürünü biraz sadelikten uzaklaştırarak, daha şık ve kullanışlı bir görünüme getirmiştir. Uzun süreli olarak, kaliteli kumaş yapısı ile kullanabilirsiniz.

Advertisements 2

Beyaz Pijama Takımı

Beyaz pijama takımı, görünümü sebebiyle oldukça sevimlidir. Yaz aylarında terletmeyen ve sizi rahatsız etmeyen pijama takımından yana tercihinizi kullanmak istiyorsanız, avantajlı fiyatı ile beraber bulunmaktadır. Kol detayında ve pantolonun ayak detaylarında, büzgülü yapılar kullanılmış ve bu da ürüne hareketlilik katmış. Ön bölümde, 3 adet düğme detayı bulunuyor. Minimal desenlerle ürün, sadelikten uzaklaşarak çok daha hareketli bir görünüme ulaşmıştır. Kaliteli kumaş yapısı bulunduğundan dolayı, yıkama ya da ütüleme gibi işlemlerde herhangi bir problem olmadan kullanabilirsiniz.

Beyaz Pijama Takımı

Beyaz pijama takımı, web sitesi bünyesinde online olarak satın aldığınızda anında adresinize gelir. Sade bir üründür. Üst takımında yaka ve düğme detayları bulunuyor. Yaka detayı geniş olduğu için sizi kesinlikle rahatsız etmez. Çok fazla terliyorsanız, uyku esnasında terinizi alacaktır. Uzun süreli olarak rahatlıkla kullanmanız mümkün. Kumaş yapısı kalitelidir. Farklı beden seçenekleri mevcut. Evde hem oturmak, hem de şık görünmek isteyenler için tercih edilir. %20’ye varan avantajlı fiyatı ile de sistemde sunuluyor.

Beyaz Desenli Pijama Takımı

Beyaz desenli pijama takımı hem rahat, hem kullanışlı, hem de uyku esnasında rahatsız etmeyen kumaş yapısı ile beraber bulunmaktadır. Askılı detayları, mevcut. Kurdele şeklinde tasarlanmıştır. Üst takımının bel bölümü ve pantolonun manşet detaylarında, hareketli görünüm bulunuyor.

Tercih edeceğiniz her bir ürünün, hepsi ve daha fazlası için dagi.com web sitesini inceleyebilirsiniz. Sunulan ürünlerde, uygun fiyat avantajı bulunuyor. Marka kalitesi önemsendiği gibi üyelerin memnuniyeti ön plana çıkmaktadır. Dagi kaliteli ürünler ile sizin için ayrıcalıklı bir markadır!

Advertisements 3


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
200
eğlendim
güldüm güldüm
100
güldüm
şaşırdım şaşırdım
333
şaşırdım
beğendim beğendim
234
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir