Yeni Annelerin Alması Gerekenler; e-bebek!


Advertisements 1

Yeni Annelerin Alması Gerekenler,

Anne olmak, asırlardır tarifi açıklanamayan muhteşem bir his. Bebeğinizi kucağınıza almak için ne kadar sabırsızlandığınızı biliyoruz. Heyecanınız ve merakınız sürerken onu dış dünyaya hazırlamak için gerekli alışverişi henüz yapmadığınızı fark edebilirsiniz. Ama endişelenmeyin uygun fiyatlı kaliteli ürünleriyle e-Bebek her zaman yanınızda.

 

Babyjem Bebek Banyo Seti 6 Parça

Dünyanın en hassas varlığı olan bebeğinizin banyosu için içerisinde aradığınız her ürünü bulabileceğiniz Babyjem Bebek Banyo Seti 6 Parça setin içerisinde bebek küveti, kovası, banyo maşrapası, yıkama süngeri, banyo filesi ve termometre bulunmaktadır. Ayrı ayrı alınması halinde daha masraflı olabilecek altı ürün tek bir sette bütün ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefliyor. Yumuşacık filesi ile uyumlu, giderli bebek küveti onu güvenli bir şekilde banyo yaptırmanızı sağlıyor. Kovası ve maşrapası ürüne pratiklik kazandırıyor. Bebeklere özel üretilen anti-alerjik yıkama süngeri çok az miktarda şampuan ile bile harika köpürüyor. Ayrıca sevimli bir kurbağa şeklinde termometresi ile bebeğiniz hem çok eğlenecek hem de suyun sıcaklığı ölçülerek olası kazaların önüne geçilebilecektir. Bebeğiniz bu set ile banyo yaparken hem o hem de siz çok keyif alacaksınız.

 

Tahterevalli Bebedeluxe Cuppa 120 cm Beşik

Bebeğimizin konforu ve güvenliği için beşik seçimi çok önemlidir. Dayanıklı ve sağlam kayın ağacı kontrplağından üretilen Tahterevalli Bebedeluxe Cuppa 120 cm Beşik bebeğiniz büyüyene kadar kullanabileceğiniz muhteşem bir ürün. Yukarı ve aşağı hareket ettirilebilen ön korkulukları sayesinde dört kademeli olarak kullanılabilir. Yenidoğan bebekler için anne yanı olarak kullanılabilme özelliği bulunan beşik bebeğin yaşı ilerledikçe bağımsız bir beşik ve yatak olarak kullanılabilir. Korumalık yatak kılıfları ile bebeğinizin başını korkuluklara çarpmasına engel olur. OekoTex Standart 100 Belgeli pamuklu kumaşı sayesinde bebeğinizi terletmez, alerji yapmaz. Fren sistemli tekerlekleri ile kolay taşınabilir. Daha sayamadığımız birçok özelliği mevcut olan beşik bebeğiniz için en güvenli tercih.

 

Bebbek Cat Days 5li Kutulu Hastane Çıkışı

Miniğiniz doğduğunda onu anne karnı kadar hassas ve sıcak tutacak kıyafetlere ihtiyacı olacaktır. %100 pamuktan üretilen Bebbek Cat Days 5li Kutulu Hastane Çıkışı hem bebeğiniz için en doğru seçim hem de bebeği olacak annelere hediye etmek için en akıllıca düşünülmüş üründür. Üretiminde sağlığa zararlı hiçbir madde kullanılmamıştır. Alerjik bebekler bile rahatlıkla kullanabilir. Sevimli tasarımı ile bebeğinizin güzelliğine güzellik katacaktır. Bebeğinizin sağlığı ve konforu için diğer hastane çıkışı setlere de göz atmanızı ve birkaç tane edinmenizi tavsiye ederiz.

Advertisements 2

 

Baby Plus Canyon Travel Sistem Bebek Arabası V2

Hem bebek arabası, hem port bebe hem de oto taşıma koltuğu ile bebeğinizin doğumundan çocukluğuna kadar ihtiyacınız olabilecek bütün ürünler bir arada. Baby Plus Canyon Travel Sistem Bebek Arabası V2 tek elle bile kullanım kolaylığı ve sağlam yapısıyla bebek arabaları arasında en çok tercih edilen üründür. Yüksek kaliteli sağlam ve nefes alabilen kumaştan üretilen yapısı sayesinde bebeğinizin cildini tahriş etmez. Yüksek ağırlıklara dahi dayanabilen sağlam iskeleti sayesinde yıllarca kullanabilirsiniz. Bebeğiniz ile dışarı çıkmak ve vakit geçirmek artık zahmetli değil.

 

Chicco Natural Feeling PP Biberon 150 ml 0% BPA

Biberonlar üzerinde yapılan araştırmalar Chicco Natural Feeling PP Biberon 150 ml 0% BPA biberonun diğer markalar arasında en iyi olduğunu ortaya koymaktadır. Yenidoğanlara özel üretilen yuvarlak başlıklı emziği anneyi en güzel şekilde taklit etmektedir, bebeğinizin biberonu reddetme olasılığı çok düşüktür. Kolik riskini azaltan çift anti-kolik valf sayesinde bebeğiniz gaz yutmaz, gaz sancısı problemini ortadan kaldırır. Zararsız kimyasal olmayan maddelerden üretilmiştir, bebeğiniz için güvenle ve sağlıkla kullanabilirsiniz.

Yenidoğan bebeğiniz için en gerekli araç gereçlerden birkaç tanesini sıraladık. https://www.e-bebek.com/ adresini ziyaret ederek bebeğiniz için alınması gerekenler listesini okuyabilir, binlerce ürün arasından uzman görüşü alarak alışverişe başlayabilirsiniz. e-Bebek mağazalarında yaşayabileceğiniz bütün deneyimleri internet sitesinde de bulabilir, diğer annelerin yorumlarını okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Annelik Dünyası

Advertisements 3


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
101
eğlendim
güldüm güldüm
333
güldüm
şaşırdım şaşırdım
233
şaşırdım
beğendim beğendim
133
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir