2023 Bahar Modası Kıyafetler


Modanın bahar renkleri çoktan belirlendi. Londra, New York ve Paris podyumlarında 2023 bahar renk modası tanıtıldı. Saçaklar, parıltılar, püsküller ve şeffaflık içeren tasarımlar ön planda. Kadınlar bu yaz baharın tüm renklerini en canlı şekilde üzerlerinde taşıyacak. Tasarımlarda seksi, zarif ve daha feminen dokunuşlar dikkat çekiyor.

Yeniden Geniş Paça kot Hakimiyeti

Dar kotlar artık geride kaldı: yerlerine yüksek bel, bol paça rahat kotlar aldı. Belden itibaren tamamen bol ya da üst kısmı oturan diz altı bol kotlarla oldukça rahat kombinler yapabilirsiniz. Yırtmaçlı ya da çıt çıtlı bu pantolonlar kısa atletler muhteşem bir uyum yakaladı.

Baharda Kıyafetler Parıltılı

2023 bahar trendlerinde parıltı tüm giysileri sarmış durumda. Parti elbiselerinin vazgeçilmez parçalarından olan ışıltı ve payetler günlük elbiselerde cesur kadınlara eşlik ediyor.  Kotlar, tişörtler, ceketler kısacası her ürün parıldayacak.

Cesur Kombinlerde Transparan Detaylar

Kadın modasında öne çıkan transparan parçalar bahar trendlerinde yerini aldı. Seksi ve cesur tasarımlar tül detaylar içeriyor. Elbiseler, bluzlar hatta etekler renkli ve özgün bir tarz yaratıyor. İç çamaşırlarında uygulanan transparan tasarım 2023 baharında tüm dış giyim ürünlerinde görülüyor.

2023 Trendi Boyfriend Ceketler

1980′ lerin modası geri döndü, büyük kesim vatkalı blazer ve boyfriend ceketler podyumlara damga vurdur. Dar paça pantolonla modern bir görüntü yaratan bu ceketler nötr, kömür rengi veya pudra mavisi renginde olabilir. Altına uygun parça seçimiyle her tarza uyan kusursuz bir üründür.

Baharın Renkli Çiçekleri Elbiselerde

2023 bahar modasında değişik renk, büyüklük ve şekillerde olan çiçek tasarımları özgün stillerin önemli parçalarıdır. Düz renk eteklere çiçekli tişörtler ya da her ikisi de çiçek baskılı parçalara kendi tarzınızı sergilemenizi sağlar. Renk tonlarına dikkat ederek eşsiz bir giyim tarzı yaratabilirsiniz.


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
172
eğlendim
güldüm güldüm
539
güldüm
şaşırdım şaşırdım
331
şaşırdım
beğendim beğendim
175
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir