Vpn Kullanmak için 5 Neden


1. Serbestçe gezinin

IP adresinizi saklamak, online mahremiyetin olmazsa olmazıdır. Sanal özel ağ, konumunuzun ve göz atma geçmişinizin saklanmasını sağlar. Böylece tercihlerinizi değiştirmeye çalışan kimse olmadan internette gezinebilirsiniz.

2. Herkese açık ağlarda (Wi-Fi) kendinizi koruyun

 

Hareket hâlindeyseniz herkese açık bedava Wi-Fi kullanışlıdır. Ancak güvenli değildir ve sizi kolay saldırılara karşı bile savunmasız yapar. VPN, online verilerinizi şifreler ve şahsi bilgilerinizin güvenliğini korur.

3. Hızlı ve güvenli şekilde içerik oynatın

VPN ile en sevdiğiniz içerik oynatma servislerini kullanırken bağlantınız gizli olabilir. Hızlı sunucular ve sınırsız bant genişliği, engelsiz ve ön bellekleme yapmayan bir deneyim sağlar.

4. Kişisel verilerinizin satılmasına engel olun

Gezinme verileriniz veri komisyoncuları ve pazarlamacılar için kıymetlidir. VPN, gezinme alışkanlıklarınızı ve kişisel verilerinizi saklayarak bunları her türlü marka için daha az çekici hale getirir.

5. Sansürlü internet sitelerine girin

İnternet sansürü ve lokasyon kısıtlamaları nedeniyle birçok ülkede yasaklanmış internet sitelerine erişin. Başka bir ülkedeki VPN sunucusuna bağlanarak internet sitelerinin engelini aşabilirsiniz.

 


4 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir