Yeni Çıkan Birbirinden Özel 7 Roman!


İdefix kitap, kırtasiye, oyuncak, elektronik ve her türlü hobinin yer aldığı bir sitedir. Burada istediğiniz her şeyi bulabilmeniz mümkün! Roman severler için romanlar, çocuklar için oyuncaklar ve müzik, film gibi sanatsal ürünler için ise birçok ürün yer almaktadır.

Çaylak Av Serisi

Çaylak av serisi, son zamanların dikkat çeken romanıdır. Yazar, romanda anlatılan hikayede tehlikeli bir hayat ve tehlikeli bir aşkın buluşmasını ele alarak Çaylak av serisi romanını çıkarmıştır. 504 sayfadan oluşan roman, roman severler için farklı bir hikaye olarak yer alır.

Tek Kanatlı Kuşlar

Tek Kanatlı Kuşlar, tam anlamıyla bir umut hikayesi olarak yer almaktadır. Gün Semray’ın kaleme aldığı roman 96 sayfadan oluşur. Yeni çıkan kitaplar arasında yer alan roman, roman sevenlerin dikkatin de olmaktadır. İçerisinde anlatılan hikaye ile oldukça etkileyici bir etki yaratır.

Göksenin Yağmur Benim

Göksenin Yağmur Benim romanı, yazarın kendi kişisel hayatından izlere rastlanması mümkün olabilecek bir romandır. İçeriğindeki etkileyici hikâyeler, roman sevenler için kitabı değerli kılan bir özellik olarak bulunur. Son zamanların dikkat çeken kitabı olarak bulunan Göksenin Yağmur Benim romanı, yaşanmış olayları içerisinde bulundurduğu için kişilerin her konuda bir hikayeye rastlaması mümkündür. Aynı zamanda romantik roman severler içinde, aşk hikayelerini roman içinde bulmak mümkün.

Tatlı Bela Angela Kraliçe Arı

Tatlı Bela Angela kraliçe arı, çocuklar için son zamanlarda sevilen ve oldukça eğlenceli bir şekilde yer alan romandır. Angela’nın yaşadığı eğlenceli maceraları, çocuklarınız uyurken okunması için oldukça ideal bir şekilde yer alır. Roman içerisinde resimlerle bir anlatım olması ile birlikte çocukların da dikkatini çeker. Roman 96 sayfadan oluşmaktadır. Ve kısa kısa birçok hikâyeyi içerisinde bulundurur. Çocuklar ve ebeveynler için ilgi çekici bir çocuk romanıdır.

Pofuduk İle Koca Fil

Pofuduk ile koca fil çocuklar için hazırlanmış bir roman. Çocuklara kitap okumayı sevdiren ve oldukça eğlenceli hikayeleri de içerisinde bulundurması ile birlikte ilgi çekici bir romandır. Resimlerindeki canlılık ve içerisinde anlatan hikâyeler ile birlikte ailelerin de çocukları için tercih ettiği kitap arasında bulunur. Maceradan maceraya doğru koşan pofuduk ve kova filin anılarını okumak kesinlikle eğlenceli bir etki bırakır.

Onu Tanımadan Önce

Onu tanımadan önce, yeni çıkan romanlar arasında sevilen ve dikkat çeken bir roman olarak yer alır. Yazarların, okurların ve eleştirmenlerin beğenisin de olan roman, içeriğinde anlatılan hikaye ile birlikte de oldukça gerilimli bir macerayı bulundurmaktadır. Roman severler arasında gerilim sevenler için en iyi gerilim romanı denilmesi daha doğru olur. İçerisinde anlatılan hikayeyi okurken, adeta yaşayabilirsiniz. Bir çırpıda okuyup sonunun gelmesini bekleyeceğiniz kitap, kesinlikle arkadaşlarınıza da önerebileceğiniz bir kitap olarak yer alır.

Vişne Reçelinin Hiç Sevmem

Vişne reçelinin hiç sevmem, yeni çıkan kitaplar arasında en özel roman olarak bulunur. Anlatılan hikâye ile sonunun gelmesi için adeta çaba sarf edeceksiniz. 143 sayfadan oluşan roman,  roman sevenlerin dikkatinden kaçmayan bir eserdir. Dikkat çekici hikayesi ve birçok eleştirmenin de eleştirdiği roman sevilen eserler arasında yer almıştır. Henüz okumayanlar için ya da düşünenler için tercih edilebilecek bir tür. İdefix üzerinde yer alan kitaplar ile birçok romanı ilk siz okuyun!

İdefix birçok türde romanı bulunduran bir sitedir. Yer verilen bütün romanlar ile birlikte devamındaki Romanlara ulaşmak ve göz gezdirmek için idefix.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.  Ve burada zevkinize uygun romanları satın alabilirsiniz.


Bu içeriğe senin tepkin?

eğlendim eğlendim
266
eğlendim
güldüm güldüm
166
güldüm
şaşırdım şaşırdım
66
şaşırdım
beğendim beğendim
300
beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir